Aramalarınızda 4 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Yaşlı Bakım Teknikeri Ne İş Yapar?

Yaşlı bakım teknikeri iş ilanları, yaşlı bakımında çalışmak isteyen kişilerin istihdamını hedeflemektedir. Bakım evlerinde, özel ikamet adreslerinde çalışabilecek olan yaşlı bakım teknikerleri, yaşlıların doktorlarının ve yaşlı yakınlarının talimatlarına uyma zorunluluğundadır. Yaşlı bireylerin ihtiyaçlarının karşılanması yükümlülüğünü temel alan yaşlı bakım teknikeri ilanları, yatılı veya yalnız gündüzlü eleman arayışında olanların tercihi olabilmektedir. Sabır, fedakarlık ve şefkat gerektiren pozisyon, güler yüzlü ve hoşgörülü bakıcıların bulunmasına yardımcı olmaktadır. Yaşlı bakım teknikeri ilan bilgilerinde zaman zaman bakım tecrübesi, ilk yardım bilgisi, hasta bakım uzmanlığı gibi isteklerle karşılaşılabilir. Çalışanların daha önce çalıştıkları yerlerden referanslar güven gerekçesi ile talep edilebilmektedir.

Yaşlı bakım teknikeri iş ilanları arasından seçim yapılırken yazılı bilgilerin yanında mülakat görüşmesi talep edilebilmektedir. Çalışan adayları haklarındaki bilgileri doldurduktan ve ilana başvurduktan sonra ilanı açan kurum veya kişinin dönüşü üzerine talep edilebilecek ek bilgileri ileterek işe başvuru sürecini ilerletebilir. İşverenin taleplerine uygun yaşlı bakım teknikeri bulunduğunda başvuruda bulunanlara dönüş yapılmaktadır. İlanlarda il veya ilçe sınırlaması getirilebildiği gibi, bu tip bir bilginin belirtilmediği iş ilanlarında adaylar tüm il ve ilçelerden ilgili iş için başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Yaşlı Bakım Teknikeri - Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi - Ankara - 13.03.2019
yaşlı bakım evimizde, yaşlılarımızla ilgilenecek eleman aramaktayız.
Yaşlı Bakım Teknikeri Denizpark Huzurevi - Denizpark Huzurevi - İstanbul Anadolu - 19.04.2018
istanbul tuzlada hizmet veren butik yaşlı bakım merkezimizde çalışacak bayan yaşlı bakım teknikeri arıyoruz. güler yüzlü dürüst çalışkan; yaşlıları seven ve değer veren, ekip çalışması yapabilecek bay...
Tüm yaşlı bakım teknikeri iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.