Aramalarınızda 1 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Unlu Mamüller Ustası Ne İş Yapar?

Unlu Mamüller Ustası iş ilanları  pastahane, lokanta, ekmek fırını gibi iş yerlerinde börek, kek, pasta, ekmek gibi unlu yiyeceklerin hamurunu hazırlayıp pişirebilen elemanlar için verilir. Fırıncı da denilen bu ustalar, pasta, kek gibi yiyeceklere un, şeker, kakao, yumurta gibi malzemelerden ne kadar kullanacağını bilir. Bu malzemeleri karıştırarak hamuru hazırlar ve hazırladığı hamuru şekillendirir. Ürünün cinsine göre odun fırını ya da diğer fırınları olması gereken sıcaklığa ayarlar. Fırında kalma süresine göre hazırladığı yiyecekleri pişirir ve sonrasında krema, şekerleme gibi süslemeleri de yaparak yiyeceği satışa hazır hale getirir. Unlu mamuller ustası iş ilanları veren bazı firmalar, alacakları personelden maliyet hesabı yapmak, malzeme siparişi vermek gibi işleri yapmalarını da bekleyebilir.

Eğer sorumluluk bilincine sahipseniz; temiz, titiz ve düzenliyseniz ve konu hakkında bilgi ve tecrübeniz varsa, unlu mamuller ustası ilanları başvurusu yaparak iş bulabilirsiniz.

Tuzlu ve tatlı hamur işleri konusunda deneyimli ustalar; büyük otellerde, kafelerde, catering firmalarında, butik pastahanelerde veya kurumsal firmalarda  kolaylıkla iş bulabilmektedir. Unlu mamuller ustası ilan içeriklerinde genellikle mezun olunan okul belirtilmemektedir. En az ilkokul mezunuysanız ve yukarıdaki özellikler sizde mevcutsa, bu ilanlara başvurarak yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun iş ilan bulunamadı.
Tüm unlu mamüller ustası iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.