Aramalarınızda 53 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Türkçe Öğretmeni Ne İş Yapar?

Oldukça geniş bir çalışma alanına yayılmış olan Türkçe öğretmeni iş ilanları arasında, iletişim yetenekleriniz, özel ilgi alanlarınız ve tercih ettiğiniz yaş grubu doğrultusunda size en uygun işi bulabilirsiniz. Bu mesleği yapmak isteyen kişiler özel okullarda, üniversitelerde, dershanelerde ve bire bir ya da birkaç kişiye eğitim veren etüt merkezlerinde iş bulabilirler. İletişim becerilerine, sınıf hakimiyeti kabiliyetlerine, diksiyonuna ve kendini ifade etme yeteneklerine güvenen, öğrencinin öğrenme hızına, becerisine ve ilgisine göre kendini adapte ederek eğitim metotları geliştirebilecek kişiler, birçok Türkçe öğretmeni iş ilanı arasından kendilerine en uygun ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Bu pozisyon için eleman arayan kurumların, başvuranlarda aradığı başlıca nitelikler arasında dışa dönüklük, empati, bilgi ve anlatımda hakimiyet, sabır ve disiplin vardır. Öğrencilerin eğitim sürecini yakından takip edebilen, onların ilgi alanları ve yeteneklerini keşfederek öğrencilerin güvenini kazanan öğretmenler, kendi kariyerleri için önemli bir adım atmış olmanın yanı sıra aynı zamanda birçok öğrencinin geleceğinde de önemli rol oynarlar. Siz de birçok ilde bulunan Türkçe öğretmeni ilanları arasından kendinize uygun olanı seçebilir, ülkenin her yerinde birçok öğrencinin hayatına dokunabilirsiniz.
Türkçe Öğretmeni - İnka Akademi - İstanbul - 13.03.2019
kişisel gelişim kursu, hızlı okuma, verimli ders çalışma, okul ödevlerine yardım, test tekniğini geliştirme, etkili çalışma programı oluşturmak için, zamanı etkili kullanabilmek için, sınavlarda sürey...
Türkçe Öğretmeni - Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi - İstanbul - 13.03.2019
part-time çalışıp; ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine türkçe ve edebiyat dersleri verebilecek, türkçe öğretmeni alınacaktır. iletişim : 0549 450 42 01
Türkçe Öğretmeni - Bilgi Atölyesi - İstanbul - 13.03.2019
kurtköy'de eğitim veren kursumuzda görevlendirilmek üzere türkçe öğretmeni arayışımız bulunmaktadır. çalışma saatleri; hafta içi15:30-19:00, cumartesi günü09:00 - 16:00 saatleri arasındadır.
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 13.12.2018
ingiliz kültür dil kursları beylikdüzü temsilciliğimizde yabancılara türkçe öğretebilecek, iyi derecede sözlü ve yazılı türkçe dil bilgisi kurallarına sahip ola türkçe öğretmeni alınacaktır.
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 13.12.2018
ingiliz kültür dil kursları beylikdüzü temsilciliğimizde yabancılara türkçe öğretebilecek, iyi derecede sözlü ve yazılı türkçe dil bilgisi kurallarına sahip ola türkçe öğretmeni alınacaktır.
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - Ankara Çankaya - 04.12.2018
26 kasım 1968’de laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan uğur dershaneleri bugün, dönüştüğü uğur okulları ile türkiye’nin her noktasında, konusunda uzm...
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - İzmir - 23.11.2018
bilnet eğitim hizmetleri a.ş bornova yerleşkemizde görevlendirilmek üzere;
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - Ankara - 23.11.2018
bilnet eğitim hizmetleri a.ş ankara çayyolu ve yenimahalle yerleşkelerimizde görevlendirilmek üzere;
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 31.10.2018
2018-2019 eğitim-öğretim döneminde tam zamanlı görev almak üzere arnavutköy özel temel bilimler okulları için türkçe öğretmeni alınacaktır.
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - İstanbul Anadolu YakasıAnkaraİzmirAntalya 05.10.2018
bilfen eğitim kurumları a.ş bünyesinde bulunan ilköğretim okullarında görevlendirilmek üzere;
Türkçe Öğretmeni - Firma Adı Gizli - Ankara - 20.09.2018
kaynak kitap hazırlama ve yazımı konusunda türkçe öğretmenleri arıyoruz.
Tüm türkçe öğretmeni iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.