Aramalarınızda 51 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Tıbbi Sekreter Ne İş Yapar?

Sağlıkla ilgili hizmet veren kuruluşlarda; devlete bağlı hastanelerde, özel hastanelerde, özel kliniklerde veya muayenehanelerde ve tıbbi laboratuvarlarda sekreterlik işlerini yapan kişilere tıbbi sekreter denir. Hastane ortamında sekreterlik yapan kişiler, gelen hasta ve hasta yakınlarını karşılamak, telefonla hastalara randevu vermek ve bu randevuları bilgisayar sistemine ya da ilgili dosyalara işleyerek takibini yapmak, hasta verilerini gerekli dosyalara işlemek, tıbbi raporları hazırlamak ve kaydetmek, hasta ve hasta yakınları ile doktor arasında köprü görevi görmek gibi işlerden sorumlu olurlar. Tıbbi sekreter iş ilanları konusundaki diploma talebi kurumdan kuruma değişiklik gösterse de, üniversitelerin tıbbi sekreterlik ve dokümantasyon bölümlerinden mezun olanlar, sektörde iş bulma konusunda daha avantajlıdırlar. Bazı tıbbi sekreter ilanları ise lise mezunu, ya da ön lisans mezunu koşulunu içermektedir. Eğer eğitim kriterine uyuyorsanız, tıbbi terminolojiye yabancı değilseniz ya da kısa sürede adapte olacağınızı düşünüyorsanız, temel Microsoft Office programlarını kullanabiliyorsanız; sorumluluk sahibi, dikkatli, güler yüzlü, sabırlı ve insan ilişkilerinde başarılı iseniz, problem çözme yetenekleriniz gelişmişse ve gerektiğinde stres altında çalışabileceğinize inanıyorsanız, tıbbi sekreter iş ilanı veren kurumlara başvurabilirsiniz.
Tıbbi Sekreter - Kavpol Sağlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. - İstanbul - 13.03.2019
hasta kaydını sağlamak ve randevu vermek, verilerin işlenmesini ve kaydını sağlamak, hasta ve yakınıyla iletişimi sağlamak üzere tıbbi sekreter arayışımız bulunmaktadır.
Tıbbi Sekreter - Medical Center Evde Bakım Merkezi - İstanbul(Asya) - 19.02.2019
Tıbbi Sekreter / Avrupa Yakası - Bozlu Holding A.Ş. - İstanbul(Avr.) - 18.02.2019
Tıbbi Sekreter - Medient Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 14.02.2019
Tıbbi Sekreter - Amerikan Hastanesi - İstanbul(Asya) - 07.02.2019
Klinik İdari Uzmanı - Dmed Diyaliz Hizmetleri A.Ş. - İstanbul(Avr.) - 06.02.2019
Tıbbi Sekreter - Sektöründe Öncü Firma - İzmir - 17.01.2019
Tıbbi Sekreter - Yeryüzü Doktorları Doctors Worldwide Türkiye - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 16.01.2019
Klinik Sekreteri - Diş Hekimi Taylan Akça - İstanbul(Avr.) - 11.01.2019
Tıbbi Sekreter - Manpower Gayrettepe - İstanbul(Avr.) - 11.01.2019
ilgili doktorların akademik süreçlerinin yönetilmesi ve organizasyonun yapılması tıbbi raporların hazırlanması, kayıt altında tutulması,  dosyalama ve arşivleme işlerinin yürütülmesi, manpower, türkiy...
Tıbbi Sekreter - Koç Üniversitesi Hastanesi - İstanbul(Avr.) - 10.01.2019
Tıbbi Sekreter - Amerikan Hastanesi - İstanbul(Avr.) - 10.01.2019
Tüm tıbbi sekreter iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.