Aramalarınızda 83 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Tezgahtar Ne İş Yapar?

Perakende satış elemanı olan tezgahtarlar; müşteriyle iletişime geçerek ürünlerin tanıtımını yapmak ve satış işlemini gerçekleştirmeye yönelik müşteriye bilgi vermekle sorumludurlar. Tezgahtar iş ilanı veren firmalar, tezgahtar adayından; satılması öngörülen ürünleri sınıflandırmak, satışa ve kullanıma uygun olmayan ürünleri tespit etmek ve gerekli yönlendirmeleri yapmak gibi eylemleri beklemektedir. Satış yapılan alanı düzenli tutmaya dikkat etmek ve iş disiplinine sahip olmak işe alım sürecinde sizi öne çıkarabilir. Müşteriler ile doğrudan iletişime geçtikleri için firmaların yüzü olan tezgahtarların; sıcak kanlı, dış görünüşüne önem veren ve insan ilişkileri güçlü kişiler olmaları gerekmektedir. Tezgahtar ilanları için yaptığı başvuru kabul edilen kişiler, müşteri ürünü satın aldıktan sonra para trafiğini de dikkatli bir şekilde yönetmek zorundadır. Tezgahtar iş ilanları için başvuru yapan adayların; satılacak ürünleri raflara yerleştirmek, vitrinleri düzenlemek, satılması planlanan malları teslim almak, giriş kayıtlarını tutmak ve etiketleme işlemi yapmak gibi görevleri bulunur. Sürekli insanların arasında olacağınızdan; iletişim, ikna ve kendini ifade edebilme gibi yönlerinizin iyi olması, firmaların sizi seçmesi bakımından önemlidir. Çeşitli sektörlerdeki firmaların oluşturduğu tezgahtar ilanları arasından en ideal olanı seçerek rahatlıkla iş sahibi olabilirsiniz.
Tezgahtar Satış Danışmanı - Kokosh Tekstil - İstanbul - 13.03.2019
bayrampaşa'da bulunan bayan dış giyim toptan satış mağazamıza tam zamanlı çalışacak, müşterilere ürünleri giyebilecek, satışa destek olacak, 36-38 beden, 165 cm ve üstü boya sahip bayan tezgahtar satı...
Tezgahtar - Sancarlar Gıda Hizmetleri A.Ş - İstanbul - 13.03.2019
eminönü bölgesine yakın ikamet eden, gıda sektöründe çalışmış, bay / bayan tezgahtar çalışma arkadaşları alınacaktır.
Tezgahtar - Çörekk Fırın Kafe - Ankara - 13.03.2019
sokullu caddesi üzerinde yer alan fırın kafemiz sabah 07:00 gece 00:00 arası hizmet vermektedir. çalışanarkadaşlar 07:00 - 17:00 ya da 14:00 - 00:00 arası mesai yapmaktadır. özel duruma (öğrenciler ya...
Tezgahtar (Maslak) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 24.11.2018
gıda sektörünün köklü ve öncü kuruluşu pelit'in maslak şubesi için "tezgahtar" arıyoruz.
Tezgahtar (Beylikdüzü) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 06.11.2018
istanbul’da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın "perlevista avm beylikdüzü" şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun tezgahtar aramaktayız.
Tezgahtar (Osmanbey) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 06.11.2018
istanbul’da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın "osmanbey" şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun "tezgahtar" aramaktayız.
Tezgahtar (Şişli) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 06.11.2018
istanbul’da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın,şişli şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun tezgahtar aramaktayız.
Tezgahtar (Maslak) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 06.11.2018
istanbul’da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın maslak şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun "tezgahtar" aramaktayız.
Tezgahtar - Firma Adı Gizli - İstanbul Esenyurt - 24.10.2018
fabrika satış mağazamız için "tezgahtar" arıyoruz. 07:30-17:00 09:30-19:00 vardiyası bulunmaktadır.
Tüm tezgahtar iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.