Aramalarınızda 230 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Temizlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Temizlik görevlileri, firmanın ihtiyaç duyduğu temizlik ihtiyacını karşılayan, bir iş yerinin olmazsa olmaz çalışanlarındandır. Temizlik görevlisi olarak başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, sizden ofis içi ve bahçe önü, park alanı gibi ofis dışı yerlerin de temizlemesi istenebilir. Bunun yanı sıra vardiyalı olarak çalışmanız istenebilir. Temizlik görevlisi olarak görev aldığınız süre boyunca temizlik konusunda gerekli titizliği ve özeni göstermeniz sonucunda ise o işte kalıcı olarak görevinize devam edebilirsiniz. Temizlik görevlisi iş ilanları ile eleman arayan firmalar, başvuracak adaylardan özellikle mutfak, lavabo ve ofis içi temizliğinin düzenli olarak yapabilmesini isterler. Temizlik görevlisi işe alımlarında yaptığı temizliği kendi evine yapıyormuş gibi yapabilen, titizliğe önem veren ve düzenli çalışabilen kişilerin seçilme şansları her zaman daha yüksek olur. Aynı zamanda daha önce çalıştığınız yerlerden referans gösterebilmeniz, sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirir. Temizlik görevlisi iş ilanı başvurularını sadece yaşamakta olduğunuz şehre değil, diğer şehirlere de yapabilirsiniz. Özellikle otellerin yoğun olduğu ve sezonluk olarak temizlik personeline ihtiyaç duyulan bölgelerde başvurunuzu yapabilir; hem daha iyi şartlarda hem de daha iyi imkanlarda bir işe sahip olabilirsiniz.
Temizlik Görevlisi - Bulut Apart Stüdyo Daireler - Malatya - 13.03.2019
kendimize ait olan binamızda bulunan 10 adet dairenin ve binanın temizlik işlerini yapabilecek, çalışkan, dürüst, güvenilir ve işine sadık bayan personel alınacaktır.
Temizlik Görevlisi - Çetin Group - İstanbul - 13.03.2019
silivri'de hizmet verdiğimiz projelerimiz için bay-bayan temizlik görevlisi aranmaktadır.
Temizlik Görevlisi - Nil Yaşlı Bakımevi Ve Huzurevi - İzmir - 13.03.2019
temizlik görevlisi elemana ihiyacımız bulunmaktadır.
Temizlik Ve Servis Elemanı - Supplementler.Com - İstanbul(Avr.) - 05.03.2019
Temizlik Görevlisi - Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş. - İstanbul(Avr.) - 04.03.2019
Temizlik Görevlisi - Aktüel Erkek Apart - Kütahya - 28.02.2019
temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere bayan personel alınacaktır.
Temizlik Görevlisi - Eurosecgroup - İstanbul - 28.02.2019
duru tanıtım ve sosyal hizmetler bünyesin'de istanbul beylikdüzü marmara mahallesindeki site projesine; genel nitelikler -daha önceden temizlik deneyimi olan, -iş disiplin...
Temizlik Görevlisi - Lıdre - Ankara - 16.02.2019
gunuk yevmıye ıle ev temızlık işinde calışacak tecrubelı calışkan yaşı genc bayan eleman alınacaktır
Tüm temizlik görevlisi iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.