Aramalarınızda 3 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Sıhhi Tesisat Ustası Ne İş Yapar?

Herhangi bir bina veya açık alanlarda, park ve bahçelerde, temiz su ve kirli - atık su kanallarının döşenmesi, tahliye edilmesi, gaz, elektrik gibi diğer döşemelerle uyumunun sağlanması, su tesisatın bakım ve onarımının yapılması konusunda yetişmiş elemanların arandığı sıhhi tesisat iş ilanları, farklı şehirlerdeki firmalar tarafından yayınlanmaktadır. Tecrübeli tesisat ustası arayan firmaların yanı sıra, yetiştirilmeye yatkın ve öğrenmeye istekli elemanların da sıhhi tesisat ilan sayfasında arandığı görülmektedir.

Gerek inşaat sektöründe ve konut projelerinde su tesisatı döşenmesi sürecinde, gerekse yapımı tamamlanmış binaların tesisatlarının bakım ve onarım işlerinde çalıştırılmak üzere adaylar aranmaktadır. Turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin de bu anlamda eleman arayışları vardır. Tatil köyleri, kaplıcalar, yüzme havuzlu spor tesisleri, oteller, restoranlar, uzun süreli veya proje bazlı çalıştırılmak üzere sıhhi tesisat ilanları vermektedir.

Özellikle tatil köyü gibi büyük projeler, uzun soluklu iş imkanı sağlamakta ve kalacak yer, yemek gibi önemli ihtiyaçları karşılamaktadır. Alanda meslek okulları veya çıraklık okulları mezunları tercih edilirken yetiştirilmek üzere deneyimsiz personel de çalıştırılmaktadır. Ülkenin farklı bölgelerinden gelen ilanları değerlendirerek kariyerinizde yepyeni ve temiz bir sayfa açabilirsiniz.  

Aradığınız kriterlere uygun iş ilan bulunamadı.
Tüm sıhhi tesisat ustası iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.