Aramalarınızda 206 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Servis Elemanı Ne İş Yapar?

Servis elemanı; çalıştığı restoran, kafe veya otelde müşterilere servis yapmakla görevlidir. Müşteriyi karşılayıp oturacağı masayı tavsiye etme ve müşteriye masaya kadar eşlik etme gibi yükümlülükleri olan servis elemanları; masaların tertipli, temiz ve eksiksiz olmasını sağlarlar. Servis elemanı iş ilanına yaptığı başvuru kabul edilen kişilerin, genellikle ayakta çalışacaklarından dolayı; bedenen yorgunluğa karşı dayanıklı olmaları gerekir. Dışarıya servis hizmeti sunan firmalar, servis yaptıkları aracın türüne göre sürücü belgesine sahip olan ve adres bilgisi yeterli düzeydeki çalışanları tercih ederler. Servis elemanı iş ilanları için başvuru yapacak adayların; iletişim yönü yüksek, güler yüzlü, saygılı ve görgülü olmaları, işe kabul edilme şanslarını arttırmaktadır. Dış görünüşünüze önem vermeniz, sıcak kanlı ve ortama uyum sağlayabilen yapıya sahip olmanız da işe alınma sürecinde sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Eğer şirket içerisinde servis elemanlığı yapacaksanız, toplantılara ve müşterilere servis yapacağınızdan şirketin duruşunu yansıtmanız ve titiz olmanız çok önemlidir. Servis elemanı ilanları için bulunduğunuz şehirde başvuru yapabileceğiniz gibi, konaklama olanağı sunan diğer şehirlerdeki iş imkanlarını da değerlendirerek iş bulma şansınızı artırabilirsiniz.
Servis Elemanı - Topçular Hırdavat Pazarlama Ve Yatırım A.Ş. - İstanbul - 10.12.2018
ilan detayı 1-temel ikram konusu olan çay-kahve-meşrubat vs. dağıtımını düzenli ve eksiksiz yapmak, 2- görev alanı olan çay ocağı ve mutfağın genel temizliğini yapmak, 3- çay ocağı ile mutfak araç, ge...
Servis Elemanı (Temizlikçi) - Diba Etiket - İstanbul Avrupa - 10.12.2018
ilan detayı -deri etiket firmamızda çalışacak çay ve temizlik elemanı alınacaktır. -çalışma yerimiz giyimkent/esenlerdedir. -yakın çevrede oturanlar başvuru yapsınlar.
Servis Elemanı (Temizlik) - Polymetal Kalıp Plastik San.Ve Tic.Ltd..Şti - Gaziantep - 10.12.2018
ilan detayı firmamızda çalıştırılmak üzere en az ilköğretim mezunu ,t emizlik, çay ve kahve servisi yapabilecek, 20-35 yaş aralığında bayan temizlik görevlisi alınacaktır.
Servis Elemanı - Saraçlar Reklam - İstanbul Avrupa - 10.12.2018
ilan detayı sabah 8 akşam 6 saatleri arasında firmamızda çalışmak üzere yemek ve çay işlerini yapabilecek bayan eleman aranmaktadır.
Servis Elemanı - Karabayır Oto Lastik San.Ve Tic.A.Ş. - İstanbul - 10.12.2018
ilan detayı sigara kullanmaması, temizliğe ve hijyene önem vermesi, ve güler yüzlü olması tercih sebebidir, çay, kahve ve meşrubat servisi, bulaşıkların yıkanması, 10 kişilik ekip için yemek hazırlanm...
Servis Elemanı - Nursan Ticaret - İzmir - 09.12.2018
tüpgaz bayiinde çalışacak servis elemanı aranıyor. iş yerine yakın lokasyonda oturması tercih edilir.
Servis Elemanı - Alkış Spor Gıda Ltd.Şti. - Manisa - 09.12.2018
kumru cafemizde gelen müşterileri güleryüzlekarşılamak ve servis yapmak üzere servis elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Servis Elemanı - Hotel New Jasmin - Giresun - 09.12.2018
servis ve sunum bilgisi üst düzeyde ''garson'' alınacaktır.
Servis Elemanı - Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. - Ankara - 09.12.2018
1991 kuruluşlu tse-hyb belgeli firmamıza; şirket dışında teknik servis işlerini koşturacak, firmamızı temsil edecek, bilgisayar tamirini öğrenme anlamındakendini geliştirecek elemanlar alınacaktır.
Servis Elemanı - Garson - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası Eyüp - 27.11.2018
misafir taleplerini güleryüz ile karşılayıp mükemmel servis sunmak.
Servis Elemanı - Hub Yiyecek - 22.11.2018
Servis Elemanı & Satış Elemanı - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy - 06.11.2018
florya mağazamızda görevlendirmek üzere ''servis ve satış elemanı'' işe alımı gerçekleştirilecektir.
Tüm servis elemanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.