Aramalarınızda 2.364 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Satış Danışmanı Ne İş Yapar?

Geniş bir çalışma alanına sahip olan satış danışmanları; satış ve pazarlama üzerine kurulu firmaların, kazançlarını artırabilmeleri ve ayakta kalabilmeleri için hayati önem taşıyan satış departmanında görev alan kişilerdir. Satış temsilcisi olarak başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumu temsil eden kişi olacak ve firmanın kimliğini ve hedeflerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için emek harcayacaksınız. Satış danışmanı olarak işe başlamak, uzun vadede, çok daha iyi pozisyonlar için önemli bir adım olacaktır. İkna kabiliyetine, satış ve pazarlama yeteneklerine güvenen, esnek çalışma saatlerine adapte olabilen ve dış görünümüne dikkat eden kişiler, satış danışmanı iş ilanları arasından en cazip ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, satış danışmanı iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların, çok yönlü, dışa dönük ve girişimci ruhlu kişilerden oluşmasını ister. Yaptığı işi kendi işi gibi gören, yeni fikirler ve projeler üretebilecek ve işini ileriye taşımaya çalışan kişiler satış danışmanlığı alımlarında her zaman bir adım öndedir. Ayrıca, satış danışmanı ilanları için sadece yaşadığınız şehirdeki iş ilanlarına başvurmak zorunda değilsiniz. Vizyonunuzu geniş tutarak, farklı bir ilde, daha iyi imkanlar ile çalışabileceğiniz işler bulabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.
Satış Danışmanı - Aura Cleanmax - Trabzon - 13.03.2019
günlük prim sistemiyleyüksek kazanç ve kariyer hedefleyen satış danışmanıarıyoruz. iş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, satış benim işim deyip bu konuda kendinize inan...
Satış Danışmanı - F&Q - Ankara - 13.03.2019
lütfen başvurularınızı online olarak gerçekleştiriniz. telefon araması yapanların başvuruları değerlendirilmeyecektir! danışmanlığını yapmış olduğumuz ve bir çok ilde şubesi bulunan özel bir mağaza fi...
Satış Danışmanı - Murathan Gıda - Ankara - 13.03.2019
sıhhiye'de bulunan kurumsal firmamıza bayan satış danışmanı alımı yapılacaktır.
Satış Danışmanı - Life Express - Bursa - 13.03.2019
life express fitness club spor merkezimizin tanıtımı yapabilecek, potansiyel yeni üyelikler için telefon görüşmeleri yapabilecek, tesisimize yeni üyeler kazandırabilecek ve ilgilenecek satış danışmanı...
Satış Danışmanı - Davidwalker - Kocaeli - 13.03.2019
Satış Danışmanı - Ayfuar - İstanbul - 13.03.2019
bünyemizde çalışmak üzere satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Satış Danışmanı - G.Z.D. Tasarım - Ankara - 13.03.2019
duvar kağıdı satışı yapan firmamızda aktif satış ve pazarlama elemanı olarak çalışacak personel aranmaktadır.
Satış Danışmanı - Faruk Ekin Tekstil San.Tic.A.Ş. - Antalya - 13.03.2019
firmamıza markantalya avm'de bulunan mağazamız için tecrübeli satış danışmanı alınacaktır.
Satış Danışmanı - Duru Plaza - Sakarya - 13.03.2019
taraklı ilçesinde uluslararası tatil köyü inşa etmekteyiz. projenin reklam tanıtım ve satış organizasyonunudüzenlemekteyiz. bünyemizde çalışmak üzere satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Satış Danışmanı - Steps Productıon - Antalya - 13.03.2019
2012 yılından bu yana,organizasyon ve eğlence sektöründe profesyonel anlamda hizmet veren, dünyanın birçok ülkesindeki sanatçılar ile çalışılan kurumsal işletmemizde; merkez ofis ve sahada, danışmanlı...
Satış Danışmanı - Uzel Bilişim A.Ş - İstanbul - 13.03.2019
firmamıza aktif satışta görevlendirmek üzere; sağlık birimlerini hedefleyen, dinamik ve satış-tanıtıma ilgi duyan, satış danışmanıpozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.
Satış Danışmanı - Hyd Tesbih Seccade Hac Malzemeleri San Ticaret - İstanbul - 13.03.2019
tesettür giyim, dini hediyelik eşya üretimi ve toptan ve prakende satış hizmeti vermekteyiz. bünyemizde çalışmak üzere satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Satış Danışmanı - Dcm Gıda Turizm Otomotiv İnşaat Hiz. Ltd Şti. - Denizli - 13.03.2019
şirketimizin yeni oluşumunda yaptığı ortaklık anlaşması ile sektöre tekrar giriş yapıp çok sayıda almanca bilen elemana ihtiyaç duymaktadır.
Satış Danışmanı - Sporstep - Rize - 13.03.2019
0-16 yaş nıke-adidas-lumberjack-dockers-hummel-columbia-sekechers-losan-katıa-vıcco-igor gibi markaların ürünlerinibulundurancadde üzerinde kurumsal bir kimlik için mücadele vermeye çalışan bir grubuz...
Satış Danışmanı - Dr Cleanse - İstanbul - 13.03.2019
merkezimiz türkiye genelinde bir çok şubesi olan köklü bir markadır. müşterilerimizle satış alanında ilgilenecek bir çalışan boşluğumuz bulunuyor. satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Satış Danışmanı - Flawless Bilişim - Ankara - 13.03.2019
distüribütörlüğünü yaptığımız duvar kağıtlarının pazarlanması yeni görsel katalog oluşturulması müşteriye sunulması üzere satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Satış Danışmanı - Kupa Genç Odası - Malatya - 13.03.2019
kupa genç odası malatya şubemizde bizimle çalışacak bayan satış sorumlusu aramaktayız .
Satış Danışmanı - Ayme Grup - Tekirdağ - 13.03.2019
Satış Danışmanı - Vizzyon M-Lock Yatırım Danışmanlığı - Antalya - 13.03.2019
kültür mahallesi'nde ağırlıklı kiralama ve gayrimenkul satışıalanında hizmet vermekteyiz. bünyemizde çalışmak üzere satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Satış Danışmanı - Dessne Giyim - İstanbul - 13.03.2019
mağazamız taksim sıraselviler caddesi'nde olup, bayan giyim mağazasıdır. bünyemizde çalışmak üzere arapçabilen satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Tüm satış danışmanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.