Aramalarınızda 34 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

PHP Yazılım Uzmanı Ne İş Yapar?

PHP yazılım uzmanı, ara yüz geliştirici tarafından hazırlanan statik tasarımı PHP yazılım dili kullanarak dinamik hale getirmek ile görevlidir. İnternet sektöründe faaliyet gösteren özel firmalarda ve kamu kuruluşlarında web tabanlı projelerin geliştirilmesinde aktif rol oynayan yazılım uzmanlarının; MYSQL veritabanı, PHP framework yapıları ve web servisleri hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. İçerik yönetim sistemleri, HTML5, JavaScript, Ajax, JQuery konularında bilgi sahibi geliştiricilerin, PHP yazılım uzmanı iş ilanı için yaptıkları başvurudan olumlu yanıt alma şansları diğer adaylara göre daha fazladır. Uygulama geliştirirken güvenlik ve performans konularını göz ardı etmeyen, mesleği ile ilgili yenilikleri çabuk öğrenen ve uygulayabilen, yabancı dil bilgisine sahip, takım çalışmasına yatkın ve disiplinli olan yazılım uzmanları daha iyi olanaklara sahip kurumsal firmalarda kolayca iş bulabilirler. PHP yazılım uzmanı ilanları yayınlayan firmaların, başvuru yapacak adaylarda; genellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aradıkları görülmektedir. Sertifika programları aracılığı ile mesleki bilgi edinmiş, referans ve örnek projeler gösterebilen kişiler de bu pozisyonda rahatlıkla görev alabilirler. PHP yazılım uzmanı iş ilanları aracılığı ileiş sahibi olmuş deneyimli yazılım uzmanları, ilerleyen dönemlerde proje yöneticisi ve ekip lideri gibi daha yüksek pozisyonlarda iş bulabilirler.
Php Yazılım Uzmanı - Varyant İletişim Prodüksiyon Organizasyon Danışmanlık Baskı - İstanbul - 13.03.2019
wordpress ve opencart gibi web tabanlıprojeler başta olmak üzere, muhtelif projelerde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.
Php Yazılım Uzmanı - Nerces Hediyelik Eşya Ve Dış Ticaret Ltd. Şti - Ankara - 13.03.2019
almanya merkezli şirketimiz (bedibuy.com) için ankara'daki ofisimizde çalışmak üzere; iyi derecede php, html, css, javascript, jquery bilgisine sahip, deneyimli, iyi düzeyde mysql bilgisine sahip (ver...
Php Yazılım Uzmanı - Marka Ve Ötesi Ltd. Şti. - İstanbul - 13.03.2019
wordpress ve opencart gibi web tabanlı projeler başta olmak üzere; muhtelif projelerde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.
Php Yazılım Uzmanı - Nexus Yazılım - Antalya - 13.03.2019
tam zamanlı olarak ofisimizde çalışabilecek, kendisine atanan projeleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim edebilecek, sorumluluk sahibi uzmanı adaylar aramaktayız. adaylarınantalya'dayaşayanya dayer...
Php Yazılım Uzmanı - Areas Proje Pazarlama - İstanbul(Avr.) - 20.02.2019
Php Developer / Istanbul - Etıya - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 20.02.2019
Php Yazılım Uzmanı - Firmajans Dijital Medya - İstanbul(Avr.) - 16.02.2019
Senior Php Developer - Zingat.Com - İstanbul(Avr.) - 14.02.2019
Senior Php Developer - Mnm Teknoloji A.Ş - İstanbul(Asya) - 06.02.2019
Php Yazılım Uzmanı - Beework Bilgi Teknolojileri - İstanbul(Avr.) - 04.02.2019
Senıor Php Developer - Dsg İnsan Kaynakları - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 29.01.2019
Php Yazılım Uzmanı - Sefamerve - İstanbul(Asya) - 22.01.2019
Tüm php yazılım uzmanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.