Aramalarınızda 8 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Oto Yıkama Elemanı Ne İş Yapar?

Oto yıkama elemanı, oto yıkama hizmeti veren işletmelerde araçların iç ve dış yıkama işlerinden sorumlu olan kişidir. Araç bakım ve oto yıkama alanlarında faaliyet gösteren firmalar, oto yıkama elemanı iş ilanları vererek, işlerinin aksamadan sürmesini sağlamaktadırlar. Araç sirkülasyonunun fazla olması ve yapılan işin hem hız hem de özen gerektirmesi nedeni ile oto yıkama elemanlarına olan gereksinim de her geçen gün artmaktadır. Oto yıkama elemanı iş ilanı için yaptığı başvuru sonucunda olumlu yanıt alan kişiler; güler yüzlü, nazik ve iletişim yönünden gelişmiş olmak zorundadırlar. Kendilerine teslim edilen araçları en iyi şekilde iade etmekle yükümlü olan firmalar, işe alacakları elemanlardan dikkatli ve özenli çalışmalarını beklemektedirler. Temizlik esnasında titiz yaklaşım gösteren, ayrıntılara dikkat eden ve gün boyu ayakta çalışmaya dayanıklı olan kişiler, firmaların oto yıkama ilanları için belirttikleri genel nitelikleri taşımaktadırlar. Ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek de oto yıkama elemanlarının sahip olması gereken diğer özellikler arasındadır. Araçların iç ve dış temizliğinin yanı sıra; cam filmi ve araç kaplama gibi konularda da kendilerini geliştiren kişilerin, oto yıkama elemanı iş ilanları oluşturan firmalar tarafından işe alınma ihtimalleri çok daha yüksektir.
Oto Yıkama Elemanı - Dc - Kütahya - 13.03.2019
Oto Yıkama Elemanı - Hd Wash & Detail - Ankara - 13.03.2019
detaylı temizlik, motor koruma, seramik kaplama, oto iç-dış yıkama hizmetleri vermekteyiz. bünyemizde çalışmak züere oto yıkama elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Oto Yıkama Elemanı Alınacak - Levent Yanar Teknoloji Özel Servisi - Muğla / Fethiye - 05.09.2018
fethiye sanayi içinde bulunan, yıkama bölümümüze b sınıfı ehliyeti olan, askerlik ile ilişkisi kalmayan, daha önce oto yıkamacılık yapmış, deneyimli, dürüst eleman alınacaktır. müracaatlar buradan ya ...
Oto Yıkama Elemanı Acil - Mirotodizayn - İstanbul / Sancaktepe - 23.02.2017
sancaktepe bölgesindeki oto firmamızda çalışmak üzere;oto yıkama elemanı aranıyor.
Tüm oto yıkama elemanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.