Aramalarınızda 400 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Müşteri Temsilcisi Ne İş Yapar?

Müşteri temsilciliği, kişinin çalıştığı alana göre görevlerinin değiştiği bir pozisyondur ancak genel bir tabirle müşteriyi firmalar karşısında ve firmaları da müşteri karşısında temsil eden, aradaki bağlantıyı sağlayan kişilere müşteri temsilcisi denir. Sorumluluk bilinci ve yoğun bir çalışma temposu gerektiren müşteri temsilciliği, iletişim kabiliyetine ve düzgün bir diksiyona sahip olmayı gerektirir. Müşteri temsilcisi olarak bir işe başladığınızda firmanın ve müşterinin karşılıklı çıkarlarını göz önünde bulundurarak, gerekli iletişimi sağlamanız gerekmektedir. Çalıştığınız alana ve firmaya göre farklılık gösterse de müşteri temsilcisi olarak kendinizi alanınızda geliştirdiğiniz ve insan ilişkilerinde başarılı olduğunuz sürece iyi bir kariyere sahip olabilirsiniz. Dikkatli, sabırlı, ikili ilişkilerde başarılı, sonuç odaklı ve analiz yeteneğine sahip kişiler, müşteri temsilcisi iş ilanları içerisinden en uygun olanı seçerek, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Müşteri temsilcisi iş ilanı seçeneklerine başvururken, firmaya, kendi kabiliyetlerinize ve kariyer hedeflerine odaklanarak kendinize rahat bir iş alanı yaratabilirsiniz. Firmalar, özellikle ikna kabiliyeti yüksek, iyi konuşma becerisine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı kişileri bu alanda değerlendirirler. Müşteri temsilcisi iş ilanları içerisinden kendi şehrinizde ya da diğer illerde yer alan iş ilanlarına başvurarak iş sahibi olabilirsiniz.
Müşteri Temsilcisi (İngilizce) - Vodatech Bilişim A.Ş. - Yalova - 18.02.2019
çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yalova lokasyonunda, arama gerçekleştirerek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunacak, doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle mü...
Müşteri Temsilcisi - Mermer Yapı Market - İzmir - 18.02.2019
mermer, doğal taş satış, ihracat ve tedarik şirketi olarak faaliyet gösteren firmamıza satış sorumluluğu üstlenecek, ingilizce dil bilen, bay ve bayan müşteri temsilcisi alınacaktır.
Müşteri Temsilcisi - İnternet Başvuru Merkezi - İstanbul - 18.02.2019
intermet satış bayisiyiz. tüm operatörlere internet satışı gerçekleştiriyoruz. bünyemizde çalışmak üzere müşteri temsilcisi arayışında bulunmaktayız.
Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi - Vestel A.Ş - Manisa - 13.02.2019
müşteri temsilcisi-çağrı merkezi
Müşteri Temsilcisi - Beylerbeyi Moda Tasarım - İstanbul(Asya) - 12.02.2019
Müşteri Temsilcisi (Örme Ürün Grubu) - Ozon Tekstil Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş. - İstanbul(Avr.) - 12.02.2019
müşteri ilişkilerini ve iletişimini yürütmek, koleksiyon ve numune çalışmaları yaparak müşteriye sunmak, müşteriden gelen taleplere ilişkin numune çalışması yaptırmak ve sunumunu gerçekleştirmek, fi...
Kundenbetreuer/İn - Teleperformance Türkiye - İstanbul(Avr.) - 12.02.2019
Müşteri Temsilcisi - Gökçağ Tekstil - Tekirdağ - 12.02.2019
Tüm müşteri temsilcisi iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.