Aramalarınızda 128 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Muhasebe Personeli Ne İş Yapar?

Muhasebe personeli, kamu sektöründe veya özel sektör işletmelerinde cari hesap takibi yapan, işletmenin mali hareketlerinin kaydını giren, gelen-giden faturaları düzenleyen kişidir. Bu pozisyonda çalışacaksanız işin eğitimini almış ya da muhasebe mantığını kavramış olmanız istenir. Muhasebe personeli iş ilanı veren firmalar sizden dosyalama, evrak takibi, kayıtların deftere veya bilgisayara girilmesi işlemlerini gerçekleştirmenizi beklemektedirler. Dolayısıyla dikkatli bir yapıya sahip olmanız, detaylara önem vermeniz, takım çalışmasına yatkınlığınız size avantaj sağlayacaktır. Kariyer yapmak için ideal meslek alanlarından biri olan muhasebecilik, başta MS Office programları olmak üzere, mesleğe yardımcı diğer muhasebecilik programlarını da öğrenmeyi gerektirir. Muhasebe personelleri genellikle iyi aydınlatılmış, temiz, sakin ofis ortamlarında çalışırlar. Bilanço dönemlerindeki yoğunluk dışında düzenli, belirli ofis saatleri içerisinde işlerini gerçekleştirirler. Meslekte deneyim sahibi iseniz, muhasebe personeli iş ilanları arasından deneyim koşulu olan firmaların ilanlarına başvurabilir, tecrübenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Şehir değiştirme esnekliğine sahipseniz, farklı şehirlerde kriterlerinize uyan ilanlara da başvurabilir, kariyerinize farklı bir açılım getirebilirsiniz. Arzuladığınız mesleğe kavuşmanın ya da sahip olduğunuz meslekte ilerlemenin, hayatınızda fırsatlara yer açmaktan geçtiğini unutmamalısınız.
Muhasebe Personeli - G.Z.D. Tasarım - Ankara - 13.03.2019
ithal duvar kağıtları satış ve uygulamasını yapan firmayız. yurt içi ve yurt dışı çalışmaktayız. bünyemizde çalışmak üzere muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Muhasebe Personeli - Yenikan Yazılım Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd.Şti. - İstanbul - 13.03.2019
logo yazılım şirketinin çözüm ortağı olan ve sektörde 15. yılını tamamlayan firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip muhasebe elemanı alınacaktır.
Muhasebe Personeli (Başakşehir) - Keynes Mali Müşavirlik Hizmetleri - İstanbul - 13.03.2019
keynes muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri ofisimiz gıdadan tekstile, turizmden inşaata, çeşitli sektörlerdeki firmalara muhasebe, vergi, destek, teşvik, sgk gibi konularda hizmet vermektedir. başa...
Muhasebe Personeli - Ka Malim Müşavirlik - İstanbul(Avr.) - 05.03.2019
Muhasebe Personeli - Cmk Group - Ankara - 02.03.2019
Muhasebe Personeli - Battal Holding A.Ş. - Ankara - 01.03.2019
Muhasebe Personeli - Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic Ve Sanayi Ltd.Şti - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 24.02.2019
Muhasebe Personeli - Ans Gıda Yatırım A.Ş. - İstanbul(Avr.) - 23.02.2019
Muhasebe Personeli - Provet Veteriner Ürünleri - İstanbul(Asya) - 19.02.2019
Muhasebe Personeli - Sektöründe Öncü Firma - İstanbul(Asya) - 18.02.2019
Muhasebe Personeli - Rsm Turkey - İstanbul(Avr.) - 13.02.2019
Muhasebe Personeli - Radisson Blu Hotel Pera - İstanbul(Avr.) - 09.02.2019
·         üniversitelerin iktisat, işletme, maliye, istatistik vb. bölümlerinden mezun, ·         analitik düşünme yeteneğine sahip, ·         ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek...
Tüm muhasebe personeli iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.