Aramalarınızda 2 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Moto Kurye Ne İş Yapar?

Moto kuryeler, şehirde gün içerisinde taşınması gereken evrak, mektup, sözleşme gibi şeyleri istenen hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırımakta ya da restoranların paket servislerini müşteriye götürmektedirler. Özellikle trafiğin zaman kaybı yarattığı büyük şehirlerde pratik, hızlı ve güvenli olmaları sebebiyle kuryeler tercih edilmektedir.

Moto kurye iş ilanları, firmalar ve restoranların doğrudan kendi bünyelerinde çalıştıracakları eleman ihtiyacına yönelik olabildiği gibi, kurye hizmeti veren bir firma adına da verilebilmektedir. Moto kurye ilan başvurularında aranan ilk şart A2 motor ehliyetidir. Ehliyeti bulunan başvurular arasında, geçmişte benzer işi yapan veya trafikte aktif görev alan kişiler genelde tercih sebebi olmaktadırlar. İş ilanının türüne göre bazen çalışandan kendi motorunu kullanması istenmekteyken, çoğu firma motoru ve yakıtı karşılayarak çalışanının sadece kuryelik işine odaklanmasını istemektedir.

Yemek sipariş hizmeti veren restoranların vazgeçilmezi olan moto kuryeler, gün içerisinde yoğun olarak farklı noktalar arasında evrak gönderimi ve alımı yapan firmalar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisinde büyük oranda trafikte olmak, kuryenin motosiklet kullanma becerisini ve tecrübesini artırmakta çok büyük rol oynar ve insanlarla iletişimine büyük katkı sağlamaktadır.

Moto Kurye (A2 Ehliyetli-Ehliyetsiz) - Dominos Pizza - Ankara - 13.03.2019
çubuk dominos pizza'da çalıştırılmak üzere; motor kurye olarak çubuk ilçesinde pizza dağıtımı yapabilecek tercihen a2 ehliyetli veya ehliyet gerektirmeyen elektirikli motoru kullanabilecek, tam zamanl...
Moto Kurye - Vefalı Köfteci Gıda Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. - İstanbul Anadolu - 10.08.2018
merkezi erenköy'de olan vefalı köfteci'nin bayramdan sonra ataşehir'de açılacak olan şubesine moto kurye aramaktayız.
Tüm moto kurye iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.