Aramalarınızda 17 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Montaj Elemanı Ne İş Yapar?

İnşaat, mobilya, elektronik ve otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda görev alabilen montaj elemanları, demonte bir ürünü birleştirmekle veya daha önce montajı yapılmış bir ürünü kullanılacağı bölgeye yerleştirip çalışır hale getirmekle sorumlu olan kişilerdir. Firmalar, oluşturdukları montaj elemanı iş ilanı aracılığı ile endüstri meslek liselerinin ve meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun olan kişileri bünyelerine katmak isterler. Montaj sürecinin aksamadan işleyebilmesi için yapılan planlamaya bağlı kalarak montaj ve şablon kalıplarını hazırlayabilmesi gereken montaj elemanları; parçaları veya ürünleri, montaj şemalarına ve talimatlarına uygun olarak monte etmekle görevlidirler. Teknik servis ve atölye gibi birimleri için çalışma arkadaşları arayan firmaların yayınladıkları montaj elemanı iş ilanları arasından başvuru yapan kişilerin, teknik resim okumayı bilmeleri ve gerektiğinde pratik çözümler üretebilmeleri beklenmektedir. Mesai saatleri konusunda esnek davranabilen, ekip arkadaşları ile uyumlu bir şekilde çalışabilen, iş disiplinine ve sürücü belgesine sahip olan montaj elamanlarının, montaj elemanı ilanları için yapacakları başvurulardan olumlu yanıt alma şansları daha yüksektir. Çalışmak istediğiniz sektörü belirleyerek, pek çok şehir için verilen montaj elemanı iş ilanları içerisinden sizin için ideal olanlara başvurular yapabilirsiniz.
Kaynak Ve Montaj Teknisyeni - Oyak Pazarlama Hizmet Ve Turizm A.Ş. - İzmir - 02.12.2019
şirketimizin izmir/kemalpaşa'da hizmet verdiği fabrikada çelik konstrüksiyon kaynak ve montaj işleri konusunda deneyimli "kaynak ve montaj elemanı" arayışımız bulunmaktadır.
Kaynak Ve Montaj Teknisyeni - Oyak Pazarlama Hizmet Ve Turizm A.Ş. - İzmir - 02.12.2019
şirketimizin izmir/kemalpaşa'da hizmet verdiği fabrikada çelik konstrüksiyon kaynak ve montaj işleri konusunda deneyimli "kaynak ve montaj elemanı" arayışımız bulunmaktadır.
Montaj Elemanı - Asc Otomatik Kapı Sistemleri Ltd.Şti - İstanbul - 13.03.2019
otomatik kapı sistemleri üzerine imalat, satış ve arıza destek hizmeti vermekteyiz. bu bağlamda firmamızda görevlendirilecek otomatik kapı imalat ve montaj elemanı alınacaktır.
Montaj Elemanı - İnnova Güvenlik Teknolojileri - Ankara - 13.03.2019
firmamız alarm ve kamera güvenlik sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. montaj departmanında çalışacak, deneyimli eleman aranmaktadır. maaş + prim hakları mevcuttur. en az 2 yıl bir firmada çalı...
Montaj Elemanı - Tekpan Pano - 10.10.2018
Montaj Elemanı - Teknik El Makina Tekstil Sanayi Ve İthalat İhracat Limited Şirketi - İstanbul Avrupa - 17.07.2018
ehliyeti, src belgesi ve şöförlük tecrübesi olan montaj elemenları aranıyor.
Montaj Elemanı Despa Otomotıv - Despa Otomotıv - Bursa - 27.04.2018
firmamizin montaj bolumu icin eleman alinacaktir. askerligini yapmis, imalatin bircok asamasinda çalışabilecek kişiler tercih sebebidir. hafta içi :07:00-17:00 maaş+sigorta+yemek+servis
Montaj Elemanı Hpsystem Hydraulıc Power System - Hpsystem Hydraulıc Power System - Konya - 26.04.2018
hidrolik silindir üretimi yapmakta olan fabrikamız hidrolik silindir montajında çalışacak montaj elemanları alınacaktır.
Montaj Elemanı Rs Halı Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. - Rs Halı Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. - Bursa - 24.04.2018
firmamıza ait bursa-osmangazi b.başı mahallesinde bulunan suna concept halı mobilya parekende mağazamızda, yatak odası ve yemek odası (panel) kurulumu yapabilecek sevkiyat ve montaj işinden anlayan en...
Tüm montaj elemanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.