Aramalarınızda 34 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Montaj Elemanı Ne İş Yapar?

İnşaat, mobilya, elektronik ve otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda görev alabilen montaj elemanları, demonte bir ürünü birleştirmekle veya daha önce montajı yapılmış bir ürünü kullanılacağı bölgeye yerleştirip çalışır hale getirmekle sorumlu olan kişilerdir. Firmalar, oluşturdukları montaj elemanı iş ilanı aracılığı ile endüstri meslek liselerinin ve meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun olan kişileri bünyelerine katmak isterler. Montaj sürecinin aksamadan işleyebilmesi için yapılan planlamaya bağlı kalarak montaj ve şablon kalıplarını hazırlayabilmesi gereken montaj elemanları; parçaları veya ürünleri, montaj şemalarına ve talimatlarına uygun olarak monte etmekle görevlidirler. Teknik servis ve atölye gibi birimleri için çalışma arkadaşları arayan firmaların yayınladıkları montaj elemanı iş ilanları arasından başvuru yapan kişilerin, teknik resim okumayı bilmeleri ve gerektiğinde pratik çözümler üretebilmeleri beklenmektedir. Mesai saatleri konusunda esnek davranabilen, ekip arkadaşları ile uyumlu bir şekilde çalışabilen, iş disiplinine ve sürücü belgesine sahip olan montaj elamanlarının, montaj elemanı ilanları için yapacakları başvurulardan olumlu yanıt alma şansları daha yüksektir. Çalışmak istediğiniz sektörü belirleyerek, pek çok şehir için verilen montaj elemanı iş ilanları içerisinden sizin için ideal olanlara başvurular yapabilirsiniz.
Montaj Elemanı - Asc Otomatik Kapı Sistemleri Ltd.Şti - İstanbul - 13.03.2019
otomatik kapı sistemleri üzerine imalat, satış ve arıza destek hizmeti vermekteyiz. bu bağlamda firmamızda görevlendirilecek otomatik kapı imalat ve montaj elemanı alınacaktır.
Montaj Elemanı - İnnova Güvenlik Teknolojileri - Ankara - 13.03.2019
firmamız alarm ve kamera güvenlik sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. montaj departmanında çalışacak, deneyimli eleman aranmaktadır. maaş + prim hakları mevcuttur. en az 2 yıl bir firmada çalı...
Montaj Elemanı/Bant Sistemi - Sunman Abc - İstanbul(Asya),Kocaeli - 28.02.2019
Montaj Ve Teknik Servis Elemanı - Ecostar - İstanbul(Asya) - 26.02.2019
Montaj Elemanı - Adata Elektronik Güvenlik Ltd - İstanbul(Avr.) - 19.02.2019
Montaj Elemanı - Ekolojik Enerji A.Ş. - Tekirdağ - 15.02.2019
Montaj Elemanı - Trio Mobil Bilişim Sistemleri A.Ş. - İstanbul(Avr.) - 12.02.2019
Montaj Elemanı - Sismak - Kocaeli,İstanbul(Asya) - 29.01.2019
Montaj Elemanı/Van Mağaza - Alfemo - Van - 28.01.2019
Montaj Elemanı - Firma Adı Gizli - İzmir - 25.01.2019
Tüm montaj elemanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.