Aramalarınızda 390 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Meydancı Ne İş Yapar?

Otel, restoran, gibi turistik şirketlerde, spor salonlarında, büyük ofislerde, mekanın genel temizliğini ve düzenli görünümünü sağlamak için gerekli olan meydancı iş ilanları, değişik şehirlerdeki firmalar tarafından yayınlanmaktadır. Ofislerin temizliği, bahçelerin ve genel kullanım alanlarının temiz ve derli toplu bir görünümde tutulması, tuvaletlerin, lobi veya salonların hijyen ve bakımlı hale getirilmesi iş sahasının gereklerindendir.

Turizm sektöründe veya farklı bir alanda çalışan adaylar, görev alanları olan bölümlerin bakımını üstlenirken periyodik olarak kontrollerini yaparak temizliğin sürekliliğini sağlamak durumundadır. Görevlilerin, amirleri ve çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde, sessiz ve sakin bir biçimde, iş disiplini ile ortamdaki hijyeni sağlamaları gerekmektedir. Temizlik ve hijyen kurallarını bilmek, en az ilkokul mezunu olmak, konuksever ve güler yüzlü davranmak gibi özelliklere sahip adaylar, ilanlara başvurabilirler.

Firmaların meydancı ilanları verirken adaylarda aradıkları nitelikler; kişisel bakıma ve hijyene önem verme, görünümüne dikkat etme, takım çalışmasına uyum gösterme olarak ön plana çıkmaktadır. Meydancı ilan sayfasında; Antalya, Muğla, İstanbul, İzmir gibi illerde ve turistik ilçelerde çalıştırılmak üzere çok sayıda aday arayışı olduğu görülmektedir. Geleceğinize yeni bir yön çizmek için değişik şehirlerdeki ilanlara başvurabilirsiniz.

 

Meydancı - Elite World Hotel Asia - İstanbul(Asya) - 28.02.2019
Meydancı - Libertyhotelslara - Antalya - 21.02.2019
felsefesi ve sloganı “ dostluk kurma zamanı” olan, antalya-kundu oteller bölgesinde  2005 yılından bu yana faaliyet gösteren liberty hotels lara tesisimize katkıda bulunacak takım arkadaşı arıyoruz.
Meydancı - Titanic Beach Lara - Antalya - 19.02.2019
Maid - Voyage Bodrum - Muğla - 19.02.2019
Meydancı - Voyage Bodrum - Muğla - 19.02.2019
Meydan Görevlisi - The Bodrum Edıtıon - Muğla - 11.02.2019
görev aldığı koridor, kat ,ofis vb temizliğini yapıp düzeni sağlamak kat ve odalarda kullanılan linen malzemeleri gerekli kişi ve yerlere götürmek genel alanlarda unutulan eşyayı lost and found prose...
Meydancı - Voyage Bodrum - Muğla - 07.02.2019
Meydancı - Wow Istanbul Hotel & Conventıon Center - İstanbul(Avr.) - 06.02.2019
Meydancı - Maxx Royal Kemer Resort - Antalya - 04.02.2019
Meydancı - Susesi Luxury Resort Hotel - Antalya - 25.01.2019
Meydancı - Güral Premier Tekirova - Antalya - 17.01.2019
Meydancı - Firma Adı Gizli - Tekirdağ Çerkezköy - 07.12.2018
türkiye iş kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (en az % 40 oranında engel raporu bulunan),
Meydancı - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 07.12.2018
,
Tüm meydancı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.