Aramalarınızda 236 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Mağaza Müdür Yardımcısı Ne İş Yapar?

Mağaza müdür yardımcısı; toptan veya perakende ürünlerin satışının gerçekleştirildiği mağazalarda satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için çalışan personelin yönetimden ve işleyişten sorumlu olan mağaza müdürüne yardımcılık eder. Mağaza müdür yardımcıları, kurumun vizyon ve misyonuna uygun bir şekilde çalıştığı alanı temsil eder ve müdürün verdiği yetkiler oranında yönetimden sorumludur. Mağaza müdür yardımcısı iş ilanı veren firmalar, mağazacılık alanında kariyer yapmak isteğinde olan azimli kişileri tercih etme eğilimi gösterirler. Esnek çalışma saatlerine kolay adapte olabilen ve dış görünümüne dikkat eden biriyseniz, mağaza müdür yardımcısı iş ilanları için başvurabilir ve ilerleyen zamanlarda daha iyi pozisyonlara gelme fırsatı yakalayabilirsiniz.Mağaza müdür yardımcısı ilanları veren firmalar, adaylardan yoğun çalışma temposuna ayak uydurmasını beklerler. Mağaza müdür yardımcılığı pozisyonunda işe başlayacak kişiler; müşteri memnuniyetinin sağlanması için personelin hazırlıklı olmasını, mağaza bütçesini, siparişleri, gelir ve giderlerinin hazırlanmasını, mağaza hedeflerini gerçekleştirmek için yeni fikirlerin üretilmesini sağlar. Faaliyet gösterilen alandaki trendlerin takibi, rakip analizi, depo kontrolü, mağaza içi güvenliğin sağlanması, performans değerlendirmesi gibi çok yönlü bir donanım gerektiren mağaza müdür yardımcılığı için, istediğiniz ilde yer alan ve size en cazip gelen iş ilanına başvurabilirsiniz.
Mağaza Müdür Yardımcısı - Firma Adı Gizli - Ankara - 27.11.2018
toru entertaıntment : iş tanımı : eğlence hizmetleri sektöründe faaliet gösteren şirketimizin, taurus avm oyun/eğlence merkezimize mağaza müdür yardımcısı aranmaktadır.
Mağaza Müdür Yardımcısı - Firma Adı Gizli - Diyarbakır - 05.11.2018
toru entertaıntment : iş tanımı : eğlence hizmetleri sektöründe faaliet gösteren şirketimizin, diyarbakır ceylan park avm oyun/eğlence merkezimize mağaza müdür yardımcısı aranmaktadır.
Tüm mağaza müdür yardımcısı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.