Aramalarınızda 1 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Kozmetik Satış Görevlisi Ne İş Yapar?

Geliştirilen kozmetik ürünleri ve artan mağaza –güzellik merkezi sayesinde kozmetikçi mesleğine duyulan ilgi artmıştır. Güzellik merkezleri, kuaförler, kozmetik ürünleri satan mağaza, marka ve platformlarca birçok Kozmetikçi İş İlanları yayınlanmaktadır. İlanlara başvuran kişilerde; kozmetik ürünlerini yakından tanıyan, ürün yapıları hakkında bilgi sahibi olan, güler yüzlü, iletişim ve pazarlama becerisi yüksek, cilt tipi-saç yapısı gibi bilgilere hâkim özellikler aranmaktadır. Müşterilere ürünler hakkında bilgi vermeyi, ürün önermeyi, gerektiğinde uygulamayı görev edinen meslek çalışanları, rahatlıkla çalışma alanı bulabilmektedir. Mağaza ve güzellik merkezi gibi mekânlarda çalışma imkânı bulan kozmetikçiler; satış temsilcisi, mağaza müdürü, depo elemanı, güzellik danışmanı, güzellik uzmanı, kozmetik uzmanı gibi unvanlarda meslek hayatlarına devam etmektedirler.

Kozmetikçi ilanları; satış ve uygulama sahasında yayınlandığı gibi üretim alanında da yayınlanmaktadır. Böylece kozmetikçilerin çalışma alanları atölye, fabrika, laboratuar gibi üretim alanlarına da taşınmaktadır. Kozmetik teknikeri, kozmetik teknolojisi gibi bölüm mezunları da üretim alanlarında kolaylıkla iş bulabilmektedir. Bunun yanı sıra büyük marketler de kozmetik reyonları için kozmetikçi ilan başvurusu açmaktadır. Adayların tecrübe ve bilgi sahibi olmaları başvuruları arasında ön plana çıkmalarına katkı sağlamaktadır.

Kozmetik Satış Görevlisi - Nazar Kozmetik - İstanbul - 13.03.2019
farmasi *katologişidir. lütfen onu dikkatli inceleyerek başvuru yaparsanız her tür sağlık ürünü, kozmetik ve temizlik ürünüyle ek bir kazanç helal kazanç türk firmasıdır. herşeyden önce türk firması o...
Tüm kozmetik satış görevlisi iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.