Aramalarınızda 6 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Klima Ustası Ne İş Yapar?

Klimalar, kapalı mekanların ısıtma, soğutma ve havalandırma gereksinimlerini yerine getiren iklimlendirme sistemleri olarak önemli bir işlevi üstlenir. Klimaların kurulumu, montajı, dönemsel bakımları, arıza nedeniyle onarımı gibi işlemler klima ustaları tarafından yerine getirilir. Klima ustası iş ilanları iklimlendirme sektöründe çalışan kalifiye personel için yeni iş imkanları sunmaktadır.

İklim değişikliklerinin olumsuz etkileri yüzünden yazın aşırı sıcak, kışın oldukça soğuk dönemlerin yaşandığı ülkemizde hem konutların hem iş yerlerinin klima ihtiyacı artmaktadır. İnşaat sektöründeki hareketlilik, yeni konutların çoğalması klima ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Klima usta ilan seçenekleri içinde iklimlendirme konusunda belirli bir iş deneyimi ve kriterlerine sahip olan adaylar aranır. Örneğin, teknik klima tanımlarınden VRV, VRF (Değişken debili soğutucu klima sistemleri) konusunda aranan usta adayları ilanlarda belirtilmektedir. Firma bünyesinde servis elemanı olarak çalışması istenen klima montaj-bakım-arıza konularında tecrübeli usta adaylarına dair istenen kriterler de yer almaktadır.

Ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük kentlerden gelen klima ustası ilanları arasında uygun gördüğünüz seçenekler için hemen başvurabilirsiniz. Tumislerburada.com'da yayınlanan ve uzmanlık alanınıza ilişkin ilan listelerini inceleyerek yeni iş olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Klima Ustası Aranıyor - Çelebiler Mühendislik - Kayseri - 13.03.2019
klima bakım onarımı yapmak ve klimaların montaj işlemlerini gerçekleştirmek üzere klima ustası arayışımız bulunmaktadır.
Klima Ustası - Durmaz Teknik - Antalya - 13.03.2019
toplam kalite anlayışınasadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma,geliştirme yaparak,kalite standartlarına uyansektöründe seçkin bir isme sahiptir. firmamız faaliyet gösterdiği sektördesaygınlığını...
Klima Ustası Ve Kalfası Acil - Vip Tek. Klima Sis. Müh. Hiz. Santic. Ltd. Şti - İstanbul / Ümraniye - 24.02.2017
vip teknik klima sistemleri;tecrübeli klima ustası ve kalfası alınacaktır.
Klima Ustası Acil - Mercan Klima Satış Ve Tek. Ser. Hizmetleri - İstanbul / Kağıthane - 22.02.2017
daikin servisinde çalışmak üzere;klima servisine ustalar aranıyor.
Tüm klima ustası iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.