Aramalarınızda 8 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Klima Ustası Ne İş Yapar?

Klimalar, kapalı mekanların ısıtma, soğutma ve havalandırma gereksinimlerini yerine getiren iklimlendirme sistemleri olarak önemli bir işlevi üstlenir. Klimaların kurulumu, montajı, dönemsel bakımları, arıza nedeniyle onarımı gibi işlemler klima ustaları tarafından yerine getirilir. Klima ustası iş ilanları iklimlendirme sektöründe çalışan kalifiye personel için yeni iş imkanları sunmaktadır.

İklim değişikliklerinin olumsuz etkileri yüzünden yazın aşırı sıcak, kışın oldukça soğuk dönemlerin yaşandığı ülkemizde hem konutların hem iş yerlerinin klima ihtiyacı artmaktadır. İnşaat sektöründeki hareketlilik, yeni konutların çoğalması klima ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Klima usta ilan seçenekleri içinde iklimlendirme konusunda belirli bir iş deneyimi ve kriterlerine sahip olan adaylar aranır. Örneğin, teknik klima tanımlarınden VRV, VRF (Değişken debili soğutucu klima sistemleri) konusunda aranan usta adayları ilanlarda belirtilmektedir. Firma bünyesinde servis elemanı olarak çalışması istenen klima montaj-bakım-arıza konularında tecrübeli usta adaylarına dair istenen kriterler de yer almaktadır.

Ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük kentlerden gelen klima ustası ilanları arasında uygun gördüğünüz seçenekler için hemen başvurabilirsiniz. Tumislerburada.com'da yayınlanan ve uzmanlık alanınıza ilişkin ilan listelerini inceleyerek yeni iş olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Klima Ustası - Hemkar İklimlendirme - İstanbul - 18.12.2018
firmamız daikin professional bayiliği ile faaliyet gösteren splitve vrvsistemleri satış ve uygulamasında hizmet vermektedir. istanbul ümraniye'deki merkezimizde görevlendirilmek üzere, klima ısıtma-so...
Klima Ustası - Ber Klima - İstanbul - 18.12.2018
Klima Ustası - Yıldız Teknik - Aydın - 11.12.2018
ilan detayı klima servisimizde çalışacak vrf, vrv, chiller, fancoil, soğuk oda montaj ve tamiratında birlikte çalışabileceğimiz ekip arkadaşları aranmaktadır.
Klima Ustası - Yıldız Teknik - Aydın - 11.12.2018
ilan detayı klima servisimizde çalışacak vrf, vrv, chiller, fancoil, soğuk oda montaj ve tamiratında birlikte çalışabileceğimiz ekip arkadaşları aranmaktadır.
Klima Ustası - Emkar Klima - İstanbul - 07.12.2018
- klimalarda arıza-bakım-onarım-devreye alma-montaj işlemleri yapabilecek, - aktif araç kullanabilen, - 3-5 yıl çalışma tecrübesine sahip, - ekip ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek...
Klima Ustası Ve Kalfası Acil - Vip Tek. Klima Sis. Müh. Hiz. Santic. Ltd. Şti - İstanbul / Ümraniye - 24.02.2017
vip teknik klima sistemleri;tecrübeli klima ustası ve kalfası alınacaktır.
Klima Ustası Acil - Mercan Klima Satış Ve Tek. Ser. Hizmetleri - İstanbul / Kağıthane - 22.02.2017
daikin servisinde çalışmak üzere;klima servisine ustalar aranıyor.
Tüm klima ustası iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.