Aramalarınızda 389 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Kasiyer Ne İş Yapar?

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan kasiyerlik mesleğini yapan kişiler; sağlam insan ilişkileri ve güler yüzlü kişilikleri ile çalıştıkları firmaların müşteriye yansıyan yüzleridir. Kasiyer olarak başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o firmayı gerek davranışları gerekse sözleri ile temsil eden, müşteriler ile firma arasındaki bağı kuran ve müşteri memnuniyetini gerçekleştiren kişi olursunuz. Firmaya karşı sorumluluklarınız olduğu gibi, müşteri ile de aynı şekilde sağlıklı ilişki içinde olmanız önemlidir. Kasiyerlik mesleği insanlarla iletişim kurmak üzerine kurulu olan bir meslek olduğu için, aynı zaman çok iyi insan ilişkileri gerektirmektedir. İnsanlarla ilişki içerisinde olmayı seven ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek herkes kasiyer ilanları arasından kendine uygun işi bulabilir. Kasiyer iş ilanı veren firmalar, başvuruda bulunacak insanların güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli adaylar olmalarını tercih ederler. Yaptığı işi benimseyen, müşteriye saygıda kusur etmeyen, çalıştığı firmayı ileriye taşımayı arzulayan ve bunu ifade edenler, bu sektörde başarılı olurlar. Ayrıca mesleğin geniş bir sektöre sahip olması sayesinde, birçok şehirde birçok alanda kasiyer iş ilanları bulabilirsiniz. Yiyecek mağazalarından teknoloji mağazalarına kadar geniş bir çalışma alanı olan bu pozisyon ile hayalinizdeki işi bulmanız mümkündür.
Kasiyer - Yavuzey Büfe - Karaman - 13.03.2019
karaman zembilli mahallesi'nde bulunan büfe (bakkal) mizde çalışacak, kasaya satışa bakacak bayan elaman arıyoruz. sigorta + yemek + maaş hakları mevcuttur. maaş yüz yüze görüşülerek belirlenecektir.
Kasiyer - Hazarlar Gıda İnş. Nak. Ve Tem. San. Tic.. Ltd. Şti - İstanbul - 13.03.2019
bünyemizde çalışmak üzere kasiyer arayışımız bulunmaktadır.
Kasiyer - Metim İnşaat Müth. Gıda San.Tic.Ltd.Şti. - Kocaeli - 13.03.2019
perakende ürün satışı yapmaktayız. bünyemizde çalışmak üzere kasiyer arayışımız bulunmaktadır.
Kasiyer - Beyoğlu Çorbacısı - Kocaeli - 13.03.2019
zincir şubelere sahip beyoğlu çorbacısı isimli restorantımızda gebze şubesinde çalıştırılmak üzere, kasa ve kasa genel işleyişinden sorumlu olacak, kasa açılış ve kapanış işlemlerini yapacak, gelen fa...
Kasiyer - Ak Ticaret - Manisa - 13.03.2019
ak ticaret fatura ödeme merkezi veşans oyunları bayiliği, manisa/merkez bünyemizde çalışmak üzere bayan kasiyer alınacaktır.
Kasiyer İzmit - Mopaş A.Ş - 11.02.2019
Kasiyer - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 10.12.2018
laleli/fatih bölgesinde bulunan dört yıldızlı turistik otelimizin bünyesinde bulunan cafe-restuarant bölümünde kasiyer olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.
Kasiyer (İkitelli) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 08.12.2018
gıda sektörünün köklü kuruluşu pelit'in ikitelli şubesi için "kasiyer" aramaktayız.
Tüm kasiyer iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.