Aramalarınızda 51 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

İşyeri Hekimi Ne İş Yapar?

İşyeri hekimleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikaya sahip olarak kamuda ve özel sektörde çalışabilen hekimlerdir. Pek çok firma ve kurum, işyeri hekimi istihdam etmek ya da Bakanlık onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak hizmet veren kuruluşlardan destek almak zorundadır. İş yerlerinde sağlık ve güvenliği artırmaya yönelik getirilen uluslararası standartlardaki kanun ve düzenlemeler sayesinde işyeri hekimi iş ilanları da gün geçtikçe artmaktadır. İş yerindeki sağlık gözetimi ile ilgili çalışmaların kaydedilmesi, iş yerinin yasal sorumluluklarını yerine getirdiğinin denetimi, sağlık uygulamalarının ve muayenelerin yapılmasının sağlanması, işe girişte ve sonrasında periyodik muayenelerinin yapılması, sağlık raporlarının hazırlanması, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu'na ve saha denetlemelerine katılım gibi hususlar, işyeri hekimi iş ilanı veren firmaların beklentileri arasında yer almaktadır. İşyeri hekiminin bir iş yerinde çalışma süresi, çalışan işçi sayısına bağlılık gösterdiğinden işyeri hekimleri partime veya tam zamanlı çalışabilirler. Görevleri gereği çalışma alanları ile ilgili kanun ve düzenlemeleri yakından takip etmek zorunda olan; tecrübeli, aktif, kendini işine tam olarak adayabilen hekimler, çeşitli şehirlerdeki işyeri hekimi ilanları arasından dilediklerine başvurabilirler.
İş Yeri Hekimi - Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş - KocaeliAnkaraİzmirAntalya 12.02.2019
İş Yeri Hekimi - Aydın Aydın Avukatlık Ortaklığı - İstanbul(Asya) - 29.01.2019
İş Yeri Hekimi - Gizli Firma - İstanbul(Avr.) - 16.01.2019
İş Yeri Hekimi - Sina Osgb Ltd Sti - İstanbul(Asya) - 11.01.2019
İşyeri Hekimi - Site Osgb - İstanbul(Asya) - 11.01.2019
İşyeri Hekimi - Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu - Eskişehir - 10.01.2019
ohsas iş sağlığı ve güvenliği (isg)  yönetim sistemi bölüm çalışmalarını yapmak ve bölümü temsil etmek, resmi kurumların, müşterilerin, standart kuruluşlarının isg denetimlerinde bölüm çalışmalarını y...
İşyeri Hekimi - Medikal Akademik Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 10.01.2019
İşyeri Hekimi - Glc Grup - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 10.01.2019
İş Yeri Hekimi - Aır Clınıc İş Güvenliği Hizmetleri Ltd. Şti. - İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) - 09.01.2019
- 3. havalimanı thy kampüs projesinde mevcut ekibimizde, - thy'nin tgs projesinde   tam zamanlı olarak görevlendirilmek "işyeri hekimleri" arayışımız bulunmaktadır.?
Tüm işyeri hekimi iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.