Aramalarınızda 59 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

İşyeri Hekimi Ne İş Yapar?

İşyeri hekimleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikaya sahip olarak kamuda ve özel sektörde çalışabilen hekimlerdir. Pek çok firma ve kurum, işyeri hekimi istihdam etmek ya da Bakanlık onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak hizmet veren kuruluşlardan destek almak zorundadır. İş yerlerinde sağlık ve güvenliği artırmaya yönelik getirilen uluslararası standartlardaki kanun ve düzenlemeler sayesinde işyeri hekimi iş ilanları da gün geçtikçe artmaktadır. İş yerindeki sağlık gözetimi ile ilgili çalışmaların kaydedilmesi, iş yerinin yasal sorumluluklarını yerine getirdiğinin denetimi, sağlık uygulamalarının ve muayenelerin yapılmasının sağlanması, işe girişte ve sonrasında periyodik muayenelerinin yapılması, sağlık raporlarının hazırlanması, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu'na ve saha denetlemelerine katılım gibi hususlar, işyeri hekimi iş ilanı veren firmaların beklentileri arasında yer almaktadır. İşyeri hekiminin bir iş yerinde çalışma süresi, çalışan işçi sayısına bağlılık gösterdiğinden işyeri hekimleri partime veya tam zamanlı çalışabilirler. Görevleri gereği çalışma alanları ile ilgili kanun ve düzenlemeleri yakından takip etmek zorunda olan; tecrübeli, aktif, kendini işine tam olarak adayabilen hekimler, çeşitli şehirlerdeki işyeri hekimi ilanları arasından dilediklerine başvurabilirler.
İş Yeri Hekimi - Esan - Balıkesir - 27.02.2019
çalışanların sağlık ve çalışma ortamının gözetimi ile ilgili işverene rehberlik yapar, kişisel koruyucu donanımların seçimi konularının iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına ve genel iş sağlığı kuralları...
İşyeri Hekimi (Adana Ve Çevre İller) - Lider Firma - Adana, Gaziantep, Mersin - 26.02.2019
İş Yeri Hekimi - Global Osgb Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi Hizm. - İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) - 22.02.2019
İş Yeri Hekimi - Eroğlu Giyim - İstanbul(Avr.) - 22.02.2019
çalışanların işe giriş muayenelerinin yapılması, periyodik sağlık muayenelerinin yapılması, işçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimlerin verilmesi.
İşyeri Hekimi - Ovam İş Sağlığı Ve Güvenliği - İstanbul(Asya),Kocaeli - 21.02.2019
İş Yeri Hekimi - Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş - KocaeliAnkaraİzmirAntalya 12.02.2019
İşyeri Hekimi - Sektörün Öncü Firması - İstanbul(Avr.) - 04.02.2019
İş Yeri Hekimi - Aydın Aydın Avukatlık Ortaklığı - İstanbul(Asya) - 29.01.2019
Tüm işyeri hekimi iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.