Aramalarınızda 191 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

Çalıştığı kurumun ihtiyacı olan nitelikli insan gücü planlamasını yapmaktan sorumlu insan kaynakları uzmanı; işe alım, bordrolama, özlük işleri, çalışanlara eğitimler verilmesi ve çalışanların kariyer yönetimi konuları ile ilgilenir. İnsan kaynakları uzmanı ilanları için başvuruda bulunan kişiler, işe alınmaları halinde; kurumun ihtiyacı olan insanları en doğru şekilde tanımlayarak, iş arama platformlarına servis edilmesini sağlar. Kriter süzgecinden geçen adayların seçilmesinden ve mülakatların yapılmasından sorumlu olan insan kaynakları uzmanları, çalışanların motivasyonun ve verimliliğinin arttırılmasını sağlamakla da görevlidir. İnsan kaynakları uzmanı iş ilanı veren firmalar, adaylardan hem işe alım çalışmalarını yürütmelerini hem de işe alınan adayların işe başladıktan sonraki süreçleri ile ilgilenmelerini isterler.Çalışanlar ile doğrudan etkileşim halinde olan insan kaynakları uzmanları; insan ilişkilerinde iyi, iletişime son derece açık, güler yüzlü, çözüm odaklı, nazik ve pozitif olmak zorundadırlar. Çalışanların işlerini daha rahat yapabilmesi için insan kaynakları uzmanı iş ilanları yayınlayan firmalar, sorunlarının çözümüne yönelik pek çok görevi üstlenecek uzmanlar aracılığı ile işleyişlerini sorunsuz bir şekilde sürdürebilirler. İnsan kaynakları alanında deneyim sahibi olan kişiler, donanımlarına göre çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ilanlarına rahatlıkla başvurabilirler.
İnsan Kaynakları Uzmanı - Rotatime İnsan Kay. İnovasyon Eğitim Dan. San. Tic. Ltd. Şti - İstanbul - 18.02.2019
insan kaynakları uzmanı pozisyonu için çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
İnsan Kaynakları Uzmanı - Gizli Firma - Ankara - 14.02.2019
İnsan Kaynakları Uzmanı - Sektöründe Lider Firma - İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) - 14.02.2019
insan kaynakları prensip ve prosedürleri doğrultusunda seçme ve yerleştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak.
İnsan Kaynakları Uzmanı (Aksaray) - Eroğlu Giyim - Aksaray - 13.02.2019
insan kaynakları departmanının işe alım, eğitim ve organizasyonel gelişim süreçlerinde görevlendirilecektir.
İnsan Kaynakları Uzmanı - Mls Holding - İstanbul(Asya) - 12.02.2019
İnsan Kaynakları Uzmanı - Sektöründe Lider Firma - İstanbul(Asya),Kocaeli - 12.02.2019
Human Resources Specialist - Sabancı Üniversitesi - İstanbul(Asya) - 11.02.2019
İnsan Kaynakları Uzmanı - Manpower Suadiye - İstanbul(Asya) - 07.02.2019
holding ve grup şirketlerine yönelik işe alım faaliyetlerinin yürütülmesi, performans, eğitim ve gelişim süreçlerinde aktif rol alınması, staj programlarına yönelik koordinasyonun sağlanması, sosya...
Tüm insan kaynakları uzmanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.