Aramalarınızda 107 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

İç Mimar Ne İş Yapar?

Ev, ofis, dükkan gibi kapalı alanların iç mekan tasarımında rol üstlenen iç mimarlar, oldukça geniş bir istihdam alanına sahiptir. İç mimar olarak kabul edildiğiniz bir iş yerinde, müşteri talepleri doğrultusunda iç mekanların projelendirmesini ve tasarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. İşin teslim aşamasına kadar devam eden tasarım sürecini yöneten iç mimarlar, firmaların verdikleri iç mimar ilanları için başvuru yaparak tecrübeleri doğrultusunda üst düzey pozisyonlara gelebilirler. Tasarım diline, detay çözümlerinin gücüne, görselleştirme ve proje çizim programlarındaki yeteneklerine güvenen, ekip çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen kişiler; iç mimar iş ilanları arasından kolaylıkla yeni bir iş sahibi olabilirler.İç mimar iş ilanı veren firmalar, müşteri ile etkileşimi kuvvetli ve analitik düşünme yeteneğine sahip adayları tercih etme eğilimi gösterirler. Gerek şantiye gerekse projelendirme süreçlerini kendi işi gibi sahiplenen, yeni bakış açılarıyla tasarım dilini çeşitlendiren, 3Ds Max ve Autocad gibi bilgisayar programlarını etkin bir şekilde kullanan kişiler; iç mimarlık ilanları için yapacakları başvurularda bir adım öne çıkmaktadır. İç mimarlık iş ilanları arasından sadece bulunduğunuz şehirdeki ilanlara başvurmak yerine farklı bir şehirlerdeki ilanları inceleyerek, daha iyi imkanlarda çalışma imkanı yaratabilirsiniz.
İç Mimar - Palmiye Koçak Mobilya - İstanbul - 18.03.2019
bay, mobilya sektöründe deneyimli, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, titiz,düzenli ve becerileri yüksek işini seven, sorumluluk sahibi satış konusunda en az 2y...
İç Mimar - Ngt Design / Ngt Reklam - İstanbul - 13.03.2019
inşaat projelerinin iç mekan ve dış cephe 3d max modelleme çalışmalarının yapılması, işi yapılan müşterilerinin iş takibi ve şantiye takibinin yapılması için iç mimar arayışımız bulunmaktadır.
İç Mimar - Üçler Ofis Mobilya San.Ve Tic. Ltd. Şti - İstanbul(Asya) - 27.02.2019
İç Mimar - Serapool Porselen - İstanbul(Asya) - 26.02.2019
İç Mimar - Art-Mim Mimarlık - Antalya - 22.02.2019
İç Mimar - Beytist - İstanbul(Asya) - 22.02.2019
İç Mimar - Standtasarım Ltd.Şti. - İstanbul(Avr.) - 22.02.2019
Tüm iç mimar iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.