Aramalarınızda 93 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Hemşire Ne İş Yapar?

Hemşireler; bireyin, ailenin ve toplumun sağlığını koruma, hasta insanlara yardım etme ve hastalıkların tedavisinde doktorlarla birlikte sağlık hizmeti verme konusunda eğitim almış kişilerdir. Bir hemşireden öncelikle beklenen insanları ve dolayısıyla hastalarını sevmesidir. Kutsal bir meslek olan hemşirelik, mesleğini isteyerek seçmiş olmayı ve yüksek bir motivasyonla çalışma şartını gerektirir. Hemşireler, hasta haklarına ve hasta yakınlarının haklarına saygılı, onlarla doğru iletişim kurabilen, işinin gerektirdiği hassasiyete uygun olarak disiplini elden bırakmayan, bilgisi ve becerisiyle kendini çevresinde kabul ettirebilen tutarlı, dengeli bir kişiliğe sahip olmalıdır. Hastaneler, sağlık merkezleri veya evde sağlık hizmetleri veren kuruluşlar, sık sık ebe, hasta bakıcı ve hemşire ilanları vermektedirler. İnsan hayatı ile ilgili bir meslek grubunda olan hemşirelerde aranan niteliklerin başında; enerjik olmaları, yeni durumlara uyum sağlayabilmeleri, karşılaşılan bir problem karşısında alternatif çözüm yolları üretebilmeleri gelir. İyi bir hemşireden sabırlı, sebatkar yeri geldiğinde insancıl, güler yüzlü yeri geldiğinde gerekli otoriteyi sağlayabilecek bir öz güvene sahip olması beklenir. Pek çok şehirden hemşire iş ilanları veren kuruluşlar, mülakat sırasında bu niteliklere dikkat ederler. Geniş bir bakış açısıyla farklı şehirlerdeki hemşire iş ilanı alternatiflerini inceleyerek kendinize en uygun çalışma ortamını bulabilirsiniz.
Hemşire - Firma Adı Gizli - İstanbul Anadolu Yakası - 05.02.2019
hemşirelik yüksekokulu, sağlık yüksekokulu ya da sağlık meslek lisesi mezunu, en az 5 yıl deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, hasta memnuniyetine önem veren, vardiyalı sistemde çalışabilec...
Hemşire - Firma Adı Gizli - Antalya - 07.12.2018
tam zamanlı çalışacak hemşire
Hemşire - Firma Adı Gizli - Bursa Nilüfer,Bursa - 03.12.2018
bursadaki kök hücre kliniğimde uzun süreli çalışmak isteyen hemşire arıyorum.
Hemşire - Firma Adı Gizli - Bursa - 26.11.2018
kavram okulları yıldırım kampüsünde görevlendirmek üzere tercihen en az 2 yıl tecrübeli hemşire alımı yapılacaktır.
Hemşire - Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş - Gaziantep - 22.11.2018
bilfen eğitim kurumları a.ş. bünyesindeki gaziantep anaokulu'nda görevlendirilmek üzere;
Hemşire - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 22.11.2018
şirketler grubumuzun yönetim kurulu başkanının ilaçlarını ve sağlığıyla ilgili her türlü bilgileri takip edip uygulayacak bayan hemşire arıyoruz.
Hemşire - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 06.11.2018
prof. dr. canfeza sezgin tamamlayıcı kanser tedavisi kliniğinde; sağlık personeli aranmaktadır.
Tüm hemşire iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.