Aramalarınızda 196 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Grafiker Ne İş Yapar?

Kitle iletişim kanallarında yayımlanan görsel malzemeyi üreten kişilere grafiker denir. Geniş bir istihdam alanına sahip olan bu meslek, basın yayın organlarından reklam ajanslarına, matbaadan kurumsal şirketlere, dijital ajanslardan reklam tanıtım hizmetleri veren outdoor firmalara kadar pek çok sektörde çalışma olanağı sağlamaktadır. Grafiker iş ilanları ile başvuru yapmak ve bu mesleği icra ediyor olmak için çeşitli çizim, fotoğraf ve dizgi programlarını bilmek ve etkin bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Firmalar başvuran adaylardan teknik yeterlilik belgeleri talep ettikleri gibi kişinin geniş bir hayal ve tasarım gücü olmasını da tercih ederler. Tasarım yapan grafikerler, müşteriden birebir bilgi alacakları için dış görünümlerine özen gösteren, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişime açık bireyler olamalıdır. Bu sayede müşteri ile doğru bir iletişim kurarak firmanın istekleri ile grafik sanatını buluştururlar. Grafiker ilanları veren şirketler geçmişte yapmış olduğunuz işleri incelemek isteyebilirler. Bu nedenle başvuru esnasında önceden yaptığınız işleri bir portföy halinde sunmanız iş bulmanızda size yardımcı olacaktır. Grafiker iş ilanı ile aradığınız nitelikteki işi hemen bulabilir ve kariyerinize farklı bir boyut getirebilirsiniz.
Grafiker - Minelli Accessories - İstanbul - 16.03.2019
bayan ya da erkek 18-24 yaş aralığında ekip çalışmasına yatkın uzun zamanlı çalışmayı hedefleyen taş dizayınında çalışacak tecrübeli grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.
Grafiker - Cpa Reklam - İstanbul - 13.03.2019
firmamızın grafik işlerinden sorumlu grafiker aranmaktadır.
Grafiker - Tar Marketler Zinciri - İstanbul - 13.03.2019
firmamızın tasarım işlerini yürütecek grafiker aranmaktadır.
Grafiker - Esmat Matbaacılık - Ankara - 13.03.2019
matbaamızda görevlendirmeküzere grafiker aranmaktadır.
Grafiker - Çizgisel Web Grafik - Bursa - 13.03.2019
ofis ortamında çalışmak üzere grafiker takım arakadaşıarıyoruz. genel olarak eticaret siteleri için banner ve ürün görsellerinin hazırlanması söz konusudur. işini severek yapan arakadaşlar öncelikli t...
Grafiker - Bal Ambalaj - İstanbul - 13.03.2019
Grafiker - Hage Exhıbıtıons - İstanbul(Avr.) - 05.03.2019
Grafiker - Dilara Matbaa - İstanbul(Avr.) - 04.03.2019
Grafiker - Birlik Klişe Ve Grafik San.Ve Tic.Ltd.Şti. - İstanbul(Avr.) - 28.02.2019
Grafiker - Grafika Reklam - İstanbul(Avr.) - 28.02.2019
Grafiker - Gizli Firma - Ankara - 27.02.2019
Tüm grafiker iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.