Aramalarınızda 154 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Elektrik Teknisyeni Ne İş Yapar?

Elektrik enerjisinin üretilmesi, dağıtılması ve kullanılması ile ilgili her türlü tesisatın düzgün bir şekilde işlemesini sağlayan elektrik teknisyeni; kumanda sistemlerinin elektrik makinelerine kurulmasından, işletilmesinden, bakımından ve onarımından sorumlu kişidir. Firmalar tarafından verilen elektrik teknisyeni iş ilanları için başvuracak kişinin; ev, şirket, fabrika, atölye ve benzeri yerlerde kullanılan elektrik tesisatı hakkında uzman olması beklenir. Elektrikli ekipmanları, proje şemasına ve standartlara uygun şekilde kurup işletmeye hazır hale getirmek elektrik teknisyenlerinin görevleri arasındandır. Sistem ve teçhizatın bakım işlemlerine de yardımcı olan elektrik teknisyenleri, devre şemalarının geliştirilmesi için testler ve deneyler yapmayı da bilmelidir. Elektrik teknisyeni iş ilanı oluşturan şirketler, ilana başvuru yapacak adaylarda; iş temposuna ayak uydurabilme, muhakeme yeteneği, dikkatli ve ekip çalışmasına yatkınlık gibi niteliklerin olmasını isterler. Sistemlerdeki bozuklukları onarırken; değişik hava koşullarında çalışmak ve yüksek yerlere tırmanmak gibi zorluklarla karşılaşma ihtimali bulunmaktadır. Dikkatli ve dayanıklı olan adayların iş bulma şansları çok daha yüksek olmaktadır. Kamu ve özel sektörde bulunan firmaların atölyelerinde, elektrik santrallerinde, elektrikli makine ve cihazların kullanıldığı iş alanlarının çeşitli dallarında çalışma olanağı olan teknisyenler, firmaların verdiği elektrik teknisyeni ilanları arasından kendileri için ideal olanlara başvuru yapabilirler.
Elektrik Teknisyeni - Simtez Otomasyon - Konya - 05.03.2019
Elektrik Teknisyeni - Elite World Hotel Europe - İstanbul(Avr.) - 04.03.2019
Elektrik Teknisyeni - Ias Endüstriyel - Sakarya - 01.03.2019
Elektrik Teknisyeni - Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel - İstanbul(Avr.) - 01.03.2019
1. inşaat, şantiye işlerinde yapılan çalışmalara ve extra çıkan büyük küçük tüm arızalara   müdahalelerde bulunur. 2. aylık sayaçların okunmasını sağlar. 3. jenaratörlerin yük ayarı, yakıt kontrolü ve...
Elektrik Teknisyeni - Tersan Tersanecilik San. Ve Tic.A.Ş. - Yalova,Kocaeli,Bursa,İstanbul(Asya) - 28.02.2019
Elektrik Teknisyeni - Mimsan Makina - Malatya - 27.02.2019
Elektrik Teknisyeni-Divan Taşdelen Üretim Tesisi - Divan - İstanbul(Asya) - 27.02.2019
türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen divan grubu,taşdelen üretim tesisi'nde görevlendirilmek üzere "elektrik teknisyeni" aramaktadır.
Elektrik Teknisyeni - Çuhadaroğlu - İstanbul(Avr.) - 22.02.2019
Elektrik Teknisyeni - Buket Yıkama - Antalya - 22.02.2019
Tüm elektrik teknisyeni iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.