Aramalarınızda 94 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Eğitim Danışmanı Ne İş Yapar?

Eğitim danışmanı, telefon aramaları ve yüz yüze görüşmeler ile eğitim kurumlarına öğrenci kazandıran kişidir. Özel eğitim kurumlarında görev alan eğitim danışmanları, hem kurumsal hem de bireysel görüşmeler yaparak potansiyel müşterilere kurum ve eğitim içeriği hakkında bilgi verirler. Kurumların maliyetleri karşılayarak kazanç elde etmesi için eğitim danışmanlarına ihtiyaçları vardır. Kuruma başvuran öğrenci adaylarını veya velileri ikna edebilmesi için danışmanların satış ve sunum tekniklerini etkili biçimde kullanabilmeleri gerekmektedir. Kurumu ve rakipleri hakkında eksiksiz bilgiye sahip olan kişiler, potansiyel kitleye daha rahat ulaşabilmektedir. Bu yüzden sektörel değişiklikleri takip eden ve kendilerini bu değişikliklere adapte edebilen danışmanlar, eğitim danışmanı iş ilanı aracılığı ile daha kolay iş bulabilmektedirler. Bu pozisyonda çalışacak kişilerin ön muhasebe bilgisine sahip olmaları başvurularında kendilerini öne çıkarmalarını sağlamaktadır.Eğitim danışmanı iş ilanları arasından başvuru yapacak adayların; esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri, dış görünümlerine dikkat etmeleri, hızlı çözüm üretebilmeleri, güler yüzlü, sempatik ve öz güveni yüksek bireyler olmaları beklenmektedir. Deneyimli, zaman yönetimi başarılı, diksiyonu düzgün, kişisel gelişimine yatırım yapmış, kaliteye önem veren ve teknolojik gelişmeleri işine adapte edebilen bireylerin, eğitim danışmanı ilanları için yaptıkları başvurular sonucunda işe alınma şansları daha yüksektir.
Eğitim Danışmanı - Sim Danışmanlık - İstanbul - 13.03.2019
sim danışmanlık orarak eğitim öğretim konusunda 20 yıllık birikimimiz ile özel eğitim kurumlarına çözümler sunuyoruz. bu alanda kurumlara sunduğumuz projeler ile çalışmalarımıı her geçen gün daha da a...
Eğitim Danışmanı - Lore Language Center - İstanbul - 13.03.2019
lore yabancı dil merkezi temsilciliğinde görev alacak bayan eğitim danışmanı aranmaktadır.
Eğitim Danışmanı - İdeal Özel Eğitim - İstanbul - 13.03.2019
ideal özel eğitim merkezi olarak; eğitim danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Eğitim Danışmanı - Bulut Özel Öğretim Kursu - İstanbul - 13.03.2019
bakırköy kavram özel öğretim kursumumuz için eğitim danışmanı aranmaktadır. net maaş+ sigorta+ prim
Eğitim Danışmanı - Seviye Kurs - Ankara - 13.03.2019
22 yıllık tecrübe ve birikimiyle eğitime yön veren kurumlardan bir tanesi olan seviye eğitim kurumları'nın keçiören ilçesinde bulunan şubelerine 2019-2020 eğitim öğretim dönemi için öğretmen alımları ...
Eğitim Danışmanı - Analiz Eğitim Kurumu - Antalya - 13.03.2019
kurumumuzda çalışmak üzere aktif araç kullanan, en az lise mezunu bayan eğitim danışmanıaranıyor.
Eğitim Danışmanı - Karmi Turizm - Antalya - 13.03.2019
turizm sektöründe 21yıldır faaliyet gösteren şirketimizin antalyaofisinde görevlendirmek üzere eğitim danışmanı alınacaktır.
Eğitim Danışmanı - Bemar Kariyer Okulu - Aydın Nazilli - 10.12.2018
kuruma gelen öğrencileri ve öğrenci adaylarını güleryüzlü bir şekilde karşılamak - öğrencilerle gayet iyi ve profesyonel düzeyde ilişkiler kurarak sorunları ile ilgili çözüm öne...
Eğitim Danışmanı - Körfez - Firma Adı Gizli - Kocaeli - 08.12.2018
kurumumuzun körfez şubesinde eğitim danışmanlığı pozisyonunda çalışacak iş arkadaşları aranmaktadır.
Eğitim Danışmanı - Firma Adı Gizli - Ankara - 07.12.2018
amerikan kültür dil okulları ankara atakule temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; eğitim danışmanı alınacaktır.
Eğitim Danışmanı - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 04.12.2018
tesmer istanbul şubesi’ de, tam zamanlı olarak görev yapmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip eğitim danışmanı aranmaktadır.
Eğitim Danışmanı Satış Temsilcileri (Mecidiyeköy) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 27.11.2018
danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı dil kursu mecidiyeköy şubede görevlendirilmek üzere ''eğitim danışmanı satış temsilcileri'' aranmaktadır.
Eğitim Danışmanı Satış Temsilcileri (Kadıköy) - Firma Adı Gizli - İstanbul Anadolu Yakası - 27.11.2018
danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı dil kursu kadıköy şubede görevlendirilmek üzere ''eğitim danışmanı satış temsilcileri'' aranmaktadır.
Eğitim Danışmanı Satış Temsilcileri (Mecidiyeköy) - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 08.11.2018
danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı dil kursu mecidiyeköy şubede görevlendirilmek üzere ''eğitim danışmanı satış temsilcileri'' aranmaktadır.
Eğitim Danışmanı Satış Temsilcileri (Kadıköy) - Firma Adı Gizli - İstanbul Anadolu Yakası - 08.11.2018
danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı dil kursu kadıköy şubede görevlendirilmek üzere ''eğitim danışmanı satış temsilcileri'' aranmaktadır.
Tüm eğitim danışmanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.