Aramalarınızda 49 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Dış Ticaret Elemanı Ne İş Yapar?

Dış ticaret elamanları, ithalat ve ihracat alanındaki işlemlerden sorumlu olurlar. Uluslararası piyasada mal alım-satım işlerinin gerçekleştirilmesi ve yasa-yönetmelik işlemlerinin izlenmesi, görevleri arasında yer alır. Ekonomi, ticaret ve büro işlemlerine ilgisi olan, diksiyonu düzgün, iletişim yeteneklerine güvenen sorumluluk sahibi kişiler dış ticaret ilanları arasından kendilerine uygun olanı seçerek bir iş sahibi olabilirler. Dış ticaret departmanı, uluslararası alanı kapsadığı için büro dışında zaman zaman seyahat de gerektirebilir. Dış ticaret iş ilanı için sunulan nitelikler arasında en belirleyici etken yabancı dil bilgisidir. İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olan kişilere, işe alımlarda öncelik tanınır. Genellikle büro ortamında iş yaptıkları için ayrıca bilgisayar bilgilerine de ihtiyaç duyulur. Dış ticaret elemanı alımlarında dış ticaret, bankacılık, işletme veya bilgisayarlı muhasebe gibi bölümlerden mezun olma şartı aranır. Meslek lisesini bitirenler, sınavsız ön lisans geçiş haklarını kullanarak dış ticaret bölümüne devam edebilir. İsteyen öğrenciler ise dikey geçiş sınavına girerek daha ileri düzeyde eğitim alıp eğitim kurumlarında veya çeşitli bankaların kambiyo bölümlerinde iş bulma şansı yakalayabilir. Dış ticaret elemanı iş ilanları arasından kendinize uygun olanı seçerek yeni işinize başlayabilirsiniz.
Dış Ticaret Elemanı - Koca Metal Paslanmaz Çelik Geri Dön. San.Tic.Ltd.Şti. - İstanbul - 21.02.2019
paslanmaz çelik sektöründe çalışan firmamıza; dış ticaret işlemlerine yardımcı, ingilizce bilen, sorumluluk sahibi dış ticaret elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.
Dış Ticaret Elemanı - Tanrıverdi Plastik - İstanbul - 21.02.2019
yurtdışı satış ve pazarlama ile ilgili tüm süreci yönetebilecek dış ticaret elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Dış Ticaret Elemanı - Babaoğlu Mobilya - Çankırı - 21.02.2019
işletememiz yaklaşım 70 yıllık bir imalatçı firma niteğinde olup mobilya imalatı alanında faaliyet göstermektedir. ihracat alanında, ihracat işlemlerinin tümünü gerçekleştircek, tüm evrakları takip ed...
Dış Ticaret Elemanı - Altuntaş A.Ş. - Aksaray - 13.02.2019
Dış Ticaret Elemanı - Myros - Antalya - 06.02.2019
Foreign Trade And Logistics Specialist - Reed Danışmanlık - İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) - 01.02.2019
Dış Ticaret Elemanı - Gala Mobilya - Bursa - 28.01.2019
Dış Ticaret Elemanı - Andaç Asansör - Konya - 16.01.2019
ihracat
Dış Ticaret Elemanı - Antalya Park Ltd - Antalya - 13.01.2019
Tüm dış ticaret elemanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.