Aramalarınızda 3 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Desinatör Ne İş Yapar?

Başta tekstil olmak üzere farklı sektörlerde geniş bir çalışma alanına sahip olan desinatörler, üniversite ve meslek yüksek okullarının, güzel sanatlar, tekstil, tasarım gibi bölümlerinden mezun olabilir. Desinatör iş ilanları, moda ve tasarım dünyasını takip eden, yaratıcı ve yetenekli çalışanların başvurularına açıktır. Alanında tecrübeli, üretken ve yenilikçi bakış açısına sahip kişiler desinatör ilanları için aranan önemli nitelikleri karşılamaktadır.

Desinatör olarak çalışmak isteyen kişilerin, Photoshop, İllustrator, Corel, Neographics gibi farklı tasarım programlarını iyi derecede kullanabiliyor olması şansını artıran önemli özellikler arasında yer alır. Bu alanda faaliyet gösteren pek çok farklı kurum desinatör ilan sayfalarında belirlenmiş çalışma saatlerine uyum sağlayan, var olan ekibin bir parçası olabilecek, hayal dünyası geniş ve yetenekli eleman arayışını sürdürmektedir.

Farklı şehir ve bölgelerde genelikle tekstil alanında aktif olarak üretim yapan ve desinatör iş ilanları veren firmalar arasından, sahip olduğunuz niteliklere uygun, çalışma koşulları tatmin edici olanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Tekstil alanında son derece zengin üretime sahip bir ülke olduğumuz gerçeğine bağlı olarak söz konusu pozisyonda karşınıza çok sayıda ilan çıkacaktır. Aranan nitelikleri karşılamanız durumunda kolaylıkla iş bulabilirsiniz. 

Desinatör - Eda Grup Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. - İstanbul - 13.03.2019
mevcut ürün yelpazesini geliştirebilen, hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikir ve projeler üretebilen, tasarım yönüve görsel analiz yeteneği kuvvetli, araştırmacıve yenilikçi desinat...
Desinatör - Firma Adı Gizli - Kayseri - 05.01.2018
iş tanımı günün trendlerini, fuarlar ve diğer yöntemlerle takip ederek, trende uygun güncel çalışmalar yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda desen çalışmalarını sürdürmek. ar...
Tüm desinatör iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.