Aramalarınızda 147 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Depo Sorumlusu Ne İş Yapar?

Firmalara ait depo bölümüyle ilgili çeşitli işlemlerin takibini yapan depo sorumlusu, genel olarak depoya girip çıkan malzemeleri organize eder. Söz konusu malzemelerin depoya indirilip çıkarılmasından yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takibi gibi konulardan sorumlu olur. Özetle depo koordinasyonunu sağlayacak olan depo sorumlusu pozisyonuna özel verilen iş ilanları için dikkatli, güvenilir, problem çözme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi ve tecrübeli eleman arayışı bulunmaktadır. 

Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlamanız, stok kontrolü ve sayımı yapabiliyor olmanız depo sorumlusu ilanları için şansınızı artıran diğer özellikler arasındadır. Depo sorumlusu ilan detayları arasında, başvuracak adayların Materials Control gibi çeşitli stok takip programlarını etkin bir biçimde kullanabiliyor olması gibi ilave niteliklerin de yer alması mümkündür. 

Sektör sınırlaması olmaksızın hemen her alanda faaliyet gösteren ve içeriği ne olursa olsun bir depoya sahip olan her firma depo sorumlusu arayışına girebilir. İş yapısı gereği genellikle erkek adayların tercih edildiği depo sorumlusu pozisyonu için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız çok sayıda farklı ilanı inceleyebilirsiniz. İlanlar arasında yaşadığınız bölgeye en yakın ve çalışma şartları sizin için en uygun olana başvuruda bulunabilirsiniz. 

Depo Sorumlusu - Tsı Aviation Seats - İstanbul(Asya) - 12.02.2019
gelen parça ve malzemelerin gümrük izinlerinin alınması mal kabul ve irsaliye girişlerinin yapılması üretim hat besleme ve sevkiyat işlemlerinin yapılması
Greyder İkitelli - E Ticaret Depo Sorumlusu - Greyder - İstanbul(Avr.) - 04.02.2019
Depo Sorumlusu-Halaskargazi Cad. - Aydınlı Grup - İstanbul(Avr.) - 31.01.2019
Depo Sorumlusu - Randstad - İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) - 27.01.2019
sorumluluğunda olan ekibin yönetilmesi ve yönlendirilmesi,  yapılan sevkiyat, planlama ve diğer süreçlerin doğruluğunun kontrol edilmesi,  sistem kontrolleri ve raporlamaların yapılması,  tüm bu sür...
Sevkiyat Depo Sorumlusu - Gizli Firma - İstanbul(Avr.) - 18.01.2019
Depo Görevlisi Full Time - Harbiye Cadde - Koton - İstanbul(Avr.) - 15.01.2019
Depo Sorumlusu - Olivium Avm - Aydınlı Grup - İstanbul(Avr.) - 14.01.2019
Depo Sorumlusu - Kıraç Galvaniz - Bursa - 10.01.2019
Tüm depo sorumlusu iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.