Aramalarınızda 7 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Bakım Onarım Elemanı Ne İş Yapar?

Bakım onarım görevlileri; inşaat firmalarında, turizm işletmelerinde badana boya işleri, tadilat, onarım, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi küçük tamir ve düzenleme işlerinde görev alabilir, asansör bakım ve onarımı, hırdavat, yapı market işleri gibi farklı konularda çalışırlar. Çeşitli makinelerin tamiri, bakımı ve onarımından anlayan meslek liselerinin elektrik bölümlerinden mezun adaylar tercih edilirler. Bunun yanı sıra el becerisi olan, çalışmayı seven tecrübeli veya yetiştirilmek üzere ara eleman ihtiyacını karşılamak için firmalar bakım onarım elemanı iş ilanları vermektedirler. Çoğu zaman meslek lisesi veya teknik lise mezunlarını tercih eden firmalar, meslek seçimini henüz yapmamış adayları yetiştirme amacıyla da ilan verebilirler. Büyük alışveriş mağazaları da ortaya çıkabilecek her türlü bakım onarım işi için inşaat bakım onarım elemanı ilanları vermektedir. Bakım onarım elemanı iş ilanı veren firmalar, sanayi sektöründe, çeşitli fabrikalarda, inşaat sektöründe, denizcilik alanında, banka, okul gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumlarda çalıştırılmak üzere ara eleman aramaktadırlar. Yaptığı işi seven, bulunduğu ortamdaki iş arkadaşları ile uyumlu bir ekip çalışması sürdürebilen, karşılaşılan sorunlarda pratik çözüm yolları üretebilen adaylar, bu alanda iş bulma konusunda çok daha şanslı sayılabilirler.
Bakım Onarım Elemanı - Teknik Makina - Tekirdağ - 13.03.2019
firmamız iş makinaları bakım onarım hizmeti vermektedir. bünyemizde çalışmak üzere bakım onarım elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Bakım Onarım Elemanı - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 05.11.2018
firuzköy kavram kolejimize, okul ile ilgili ; marangoz, eletrik, su tesisatı, demir doğrama , bahçivan işlerinden anlayan tecrübeli personale ihtiyaç vardır.
Tüm bakım onarım elemanı iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.