Aramalarınızda 5 adet sonuç bulundu.
Pozisyon Seçimi
Şehir Seçimi
Anahtar Kelime

Acil Tıp Teknisyeni Ne İş Yapar?

Sağlık alanında çalışma imkanı bulabilen acil tıp teknisyenleri, toplumdaki bireylerin ruhen veya bedenen hastalanmaları durumunda tıbbi bilgiler dahilinde ilk yardım yapan meslek erbaplarıdır. Sağlık meslek lisesinden mezun olmuş veya sağlık meslek yüksek okulunda eğitim görmüş kişiler, Acil Tıp Teknisyenliği İş İlanları arasından kendileri için uygun olan ilana kolayca başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yangın, kaza, doğal afet gibi olumsuz durumlarda yaralanan, felç veya kalp krizi geçiren hastalara ilk müdahaleyi yaparak hastaneye yetiştirmek, temel yaşam desteği sunmak, oksijen uygulaması sağlamak, eğitim faaliyetlerine katılmak, kırık veya çıkıklarda stabilizasyon yapmak bu kişilerin en önemli görevleri arasındadır. 

Sağlıklı ve güçlü yapıya sahip olan, titiz, soğukkanlı ve yardımsever kişiler meslekte her zaman daha başarılı olurlar. Sağlık kurumunda çalıştırılmak üzere acil tıp teknisyenliği ilanları veren kurumlar, başvuru yapan kişilerin öncelikle eğitim durumunu dikkate alır. 4 yıllık teknisyenlik eğitimini alan ve kendine güvenen deneyimli kişiler alımlarda her zaman daha ön plandadır. Hastanelerin kapalı alanlarında ve polikliniklerinde çalışabilecekleri gibi bazen trafik kazaları gibi olaylar nedeniyle açık alanlarda da çalışabilirler. Siz de teknisyenlik alanında eğitim aldıysanız ve organize olup çalışmaktan hoşlanıyorsanız acil tıp teknisyenliği ilan seçeneklerini değerlendirerek iş hayatına atılabilirsiniz. 

- Özel Sada Hastanesi - 28.11.2018
Acil Tıp Teknisyeni - Firma Adı Gizli - Ankara - 09.11.2018
hastaneler grubumuzun ankara merkezinde görev yapacak acil tıp teknisyeni aranmaktadır.
Acil Tıp Teknisyeni - Firma Adı Gizli - İstanbul Avrupa Yakası - 28.09.2018
3. havalimanı terminalinde görevlendirilmek üzere, ingilizce, arapça, rusça dilllerinden en az birini bilen acil tıp teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.
Acil Tıp Teknisyeni - Firma Adı Gizli - Bursa - 05.01.2018
aranan nitelikler sağlık grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; - acil tıp teknisyenliği bölümünden mezun, - yeni mezun ya da deneyimli, - ekip çalışmasına yatkın, - erkek ad...
Tüm acil tıp teknisyeni iş ilanlarını görmek için tıklayınız
.