İlan Detayı

            Özel İstanbul Medicine Hospital - Gıda Teknikeri

İş Açıklaması

Bağcılar İlçesinde faaliyet gösteren Medicine Hospital, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadrosu ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşudur. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.

 Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.

 Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz. Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

 Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen ekibimize katılmak üzere; Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır

Personel yemekhanesinde görevlendirilecektir. Hastanenin aylık yemek listesinin hazırlanması, Yemek malzemelerinin temini. Yemeklerin hazırlanmasını denetim. Aylık raporların hazırlanması

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Meslek Yüksekokullarının Gıda Teknikerliği bölümü mezunu olmak

Asgari 3 yıl devlet/özel hastanede mesleğiyle ilgili çalışmış olmak

ISO 22000 HACCP konusunda bilgi sahibi

Takım çalışmasına yatkın

Sonuç odaklı

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
          


Benzer İş İlanları

İlan No : 17386491
İlan Kaynağı : Secretcv.com
İlan Tarihi : 09.10.2018
Son Başvuru Tarihi : 09.01.2019
.