İlan Detayı

            Doktorun düzenlediği muayene formunda, fizik tedavi ve rehabilitasyon programı istemi yapılan ve tedavi süresi belirlenen hastalar hakkında belirtilen bilgiler doğrultusunda hastaya fizik tedavi ve rehabilitasyon programı uygulamak, ve hastanın tedaviye devamlılığını sağlamak.
Kullanılan fizik tedavi ekipmanları ve malzemelerin genel bakım ve onarımlarını takip etmek, her an çalışır durumda olmasını sağlamak, bir sonraki yapılacak tedavinin gerçekleşmesinin aksatılmaması için gerekli önlemleri almak.
Fizyoterapi programı için uygun olan teknolojik ekipmanı güvenli ve etkili bir şekilde kullanmak, ortaya çıkabilecek istenmeyen etkileri ve komplikasyonları önlemek için gerekli önlemleri almak.
Hastaların tedavisinde ekibin diğer üyeleri ile birlikte koordineli çalışmak. Uygulanan tedavinin endikasyon ve kontrendikasyonlarını bilmek.
Rehabilitasyon programına alınacak hastaları, tedavinin amacı ve seyri konusunda bilgilendirmek.Hastaların tedavisi yönünden rehabilitasyon ekibinin diğer üyeleri ile iş birliği içinde çalışmak ve tedavinin gidişi hakkında ilgili uzman tabibe belirli periyotlarla bilgi vermek.
Hastaların kliniğe alınması ile ilgili haftalık ve günlük doğru ve verimli planlamaların yapılmasını sağlamak,  ve mevcut planlamanın işleyişini takip etmek.
            
            Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun,  tercihen yüksek lisans eğitimi almış,
Alanında en az 2 yıl deneyimli,
Nörolojik ve pediatrik rehabilitasyon alanında deneyimli,
Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,
Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,
Çözüm odaklı, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli,
Office programlarını kullanabilen,
Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
          


Benzer İş İlanları

İlan No : 17839688
İlan Kaynağı : Yenibiris.com
İlan Tarihi : 04.07.2019
Son Başvuru Tarihi : 04.10.2019
Şehir/İlçe: İstanbul Anadolu Yakası
.