Stajyer Grafik Tasarımcı - Ankara

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

İlan Detayı

            Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren, Marka Tescilli bilgisayar firmasıyız.
1991’den günümüze kadar 210’a yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız.
Aynı zamanda bir çok staj yeri bulamayan öğrencilere de aynı iş alanında meslektaşlarımıza Stajyer göndererek staj yeri imkanı sağlamış bulunmaktayız.
Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda, zorunlu staj yeri bulmasıveya okulun staj yeri bulması ve dolayısı ile staj yapma zorunluluğu bulunmaktadır.
Böyle bir zorunluluğa imkan sağlayan firmamız öğrencinin staj yapacağı, Meslek alanlarında staj yapma imkanı sağlayacaktır.Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur.
Firmamıza alınacak bayan stajyer öğrenci fazlası olduğunda, öğrencilerin staj mağduriyeti yaşamaması için, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirerek staj imkanı sağlamaktayız.
Staj süresi bittiğinde başarılı olan stajyer, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacaktır.
Başka özel şirketlere referans vererek de, iş imkanı sağlayacaktır.
Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır.
Bahsedilen staj için,Çıraklık Eğitim Merkezi'ne gidenler, Açık Meslek Lisesi, Düz Lise veya Meslek Liseleri, 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulları, 4 yıllık üniversite Bölümü, İş-Kur Eğitimi Mezunu, Mesleki Eğitim Mezunu, Halk Eğitim Mezunu, Belediye Meslek Eğitimi Kurs Mezunu, gibi öğrenciler, zorunlu yaz veya kış stajı için başvurabilirler.
Firmanızda çalışmak üzere,
Bayan Stajyer Grafik Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.
            
            Müracaatlar :
Fotoğrafsız başvurular kabul edilmeyecektir.
Adres Tarifi :
Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Savis Otel ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otel karşısı.
Açık Adres :
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA Güncelleme:01.09.2018
          


Benzer İş İlanları

İlan No : 18228648
İlan Kaynağı : İşbul.net
İlan Tarihi : 13.03.2019
Son Başvuru Tarihi : 13.04.2019
Şehir/İlçe: Ankara
.