Tekstil Bölümüne Eleman Alımı - İzmir

Martek

İlan Detayı

             

Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesinde dalgıç pompa ve elektrik motoru imalatı yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere sıvama ve kesme kalıbı (hidrolik ve c tipi preslerde) yapabilcek deneyimli usta alınacaktır.

Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesinde dalgıç pompa ve elektrik motoru imalatı yapan fabrikamızda çalışmak üzere iyi derecede Arapça ve İngilizce bilen personel alınacaktır.

Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesinde dalgıç pompa ve elektrik motoru imalatı yapan fabrikamızda çalışmak üzere ustabaşıalınacaktır.

Şanlıurfa 2. Organize Sanayi bölgesinde 19.000 m2 açık, 5750 m2 kapalı alanda dalgıç pompa ve elektrik motoru imalatı yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli üretim müdürü alınacaktır.

Gaziantep-islahiye ilçesinde bulunan fabrikamızda pul biber ve salça üretimi yapmaktayız. Fabrikamızda çalıştırılmak üzere bay bayan gıda teknikeri elemanına ihtiyacımız vardır. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlarımızın bizimle irtibata geçmelerini istiyoruz.

Elektronik cihaz kutuları, indoor / outdoor kabinet, konsol, kiosk ve elektromekanik sistemler üreten, ana çalışma alanı sac metal olan fabrikamızın Mühendislik bölümü için:

* Aşağıdaki okulların birinden mezun,

- Meslek liselerinin / teknik liselerin makine ressamlığı veya makine bölümü,

- Meslek yüksek okullarının makine resim konstrüksiyon veya makine bölümü,

* Bayan,

* Microsoft excel'i çok iyi kullanabilen,

* Teknik resim bilgisi olan,

* Tercihen herhangi bir 3 boyutlu cad programını temel/orta düzeyde kullanmış (Solid Edge, Solidworks, NX, Pro/E, Catia, Autocad vb.)

* İstanbul anadolu yakası civarında ikamet eden,

* Tercihen ingilizce teknik terimlere aşina,

* Tercihen sigara kullanmayan.

Çanakkale ayvacık'da bulunan şantiyemiz için damperli kamyon kullanabilen E sınıfı ehliyeti olan şoför aranıyor. Yemek + sgk+ kalacak yer mevcuttur.

Plastik bölümünde çalışacak ,
Forklift kullanabilen
Bay
Depo elemanı alınacaktır.

İzmir 'de bulunan firmamıza;
Tekstil bölümünde çalışacak
Bay / bayan
Eleman ve düz makineciler alınacaktır.Benzer İş İlanları

İlan No : 11354965
İlan Kaynağı : Isbulurum
İlan Tarihi : 09.03.2017
Son Başvuru Tarihi : 09.04.2017
Şehir/İlçe: İzmir
Firma Adı: Martek

Buna Bakan Bunlara da Baktı

.