ŞİMDİ SIRA SENDE!

Firma Adı Gizli

İlan Detayı

            GENEL NİTELİKLER

ŞİMDİ SIRA SENDE

(SÖZLEŞME YOKTUR! KESİNLİKLE HİÇBİR ÜYEMİZ HERHANGİ BİR KONUDA ZORUNLU DEĞİLDİR. İSTEDİĞİ ZAMAN KAYDINI İPTAL ETTİREBİLİR VE SADECE İSTEDİĞİ PROJELERDE YER ALIR.
BAŞKA AJANS VEYA MENAJERLİK ŞİRKETİ İLE ÇALIŞMAK KONUSUNDA ÖZGÜRDÜR.)

Lions Ajans Kimdir?

Ramazan Durmuş tarafından 2008 yılında temelleri atılan LİONS AJANS uluslararası bir kuruluş olmanın verdiği sorumlulukla ülkemiz adına birçok başarılı projenin altına imzasını atmıştır.
Ayrıca yılların verdiği deneyimle birlikte birçok tanınmış ekran yüzünün de menajerliğini yürütmekte olan LİONS AJANS aynı zaman da yurt dışındaki yapım şirketleri ile de anlaşmalar yaparak her geçen gün ağını genişletmeye devam ediyor.
Eğer siz de kendinize bir şans vermeye hazır hissediyorsanız, neden olmasın!
LİONS AJANS profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

İş Tanımı:

Dizi, sinema ve Reklam projelerinde değerlendirilmek üzere model, manken, oyuncu ve yeni ekran yüzleri aranmaktadır.

Oyunculuk Başvurusu Onaylanan Adaylar Hangi Yolu İzlemelidir?

Öncelikle kariyer.net'den başvuru yapıyoruz ardından yapılan başvurular Lions Oyuncu ve Model Cast Birimi tarafından detaylı olarak incelenir. 

İnceleme sırasında sadece ajans başvuru formunda değil aynı zaman da sosyal medya hesaplarından da oyunculuk ve modellik başvurusu yapan adaylar incelenir.

İncelenen ve onaylanan model, manken, oyuncu veya adaylar olumlu sonuç alındığı takdirde bilgilendirme ve randevu almak üzere aranır.

Aranan adaylar Ajans Menajeri tarafından görüşmeye alınır. Bu görüşme bir nev-i mülakat şeklinde yapılır.

Mülakat sonucunda iki tarafından anlaşması ile uygun projeler için adayın sunumu yapılmak üzere fotoğraf çekimine alınır.

Cast fotoğrafı çekilen adaylar üyelikleri boyunca uygun görülen tüm projeler için sunulur.

Yine uygun görülen proje kapsamında onay alınan adaylar taahhüt edilen çekim tarihinde çekim alanına götürülerek set ile buluşturulur.

Set alanında gidene kadar ve set alanındayken adayın yemek, servis ve sigorta gibi tüm masrafları ajans ve yapım şirketi tarafından karşılanır.

Eğer siz de projelerimizde yer alabilmek ve hayallerinize ulaşan kapıyı aralamak istiyorsanız..

LİONS AJANS VE LİONS YAPIM profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

Lions Yapım ve Lions Ajans ailesine katılarak setlerde yerinizi almak istiyorsanız aşağıda ve yukarda yer alan Başvur'u tıklamanız yeterli..

Lions Yapım ve Lions Ajans ailesi başarılar diler.
            
            İş Tanımı ve aranan özellikler;

 Deneyimli Veya Deneyimsiz,Kendine Ve Yeteneğine Güvenen,Hobi Olarak Gördüğü İşten Ek Gelir Elde Etmek İsteyen,Oyunculuk Alanında Yer Almak İsteyen,Sosyal İlişkileri Kuvvetli,Set Alanında Ve Çekim Esnasında Sorumluluk Sahibi Olabilecek,Ajansımızı Her Alanda Başarı İle Temsil Edecek,Her Yaş, Şehir Ve Tipten,Yeni Ekran Yüzlerine İhtiyacımız var.Eğer siz de kendinize bir şans vermeye hazır hissediyorsanız, neden olmasın! 

LİONS AJANS profesyonel ekibi sizleri bekliyor.
          


Benzer İş İlanları

İlan No : 17630686
İlan Kaynağı : Yenibiris.com
İlan Tarihi : 30.01.2019
Son Başvuru Tarihi : 30.04.2019
Şehir/İlçe: Kocaeli,İstanbul Anadolu Yakası,İstanbul Avrupa Yakası,Bursa,İzmir
Devamını Göster
Firma Adı: Firma Adı Gizli
.