Anaokulu Öğretmeni

Firma Adı Gizli

İlan Detayı

            Erdem Koleji, bireysel yetenekleri doğrultusunda kendisine ve ülkesine fayda sağlayacak nesiller yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Vatan sevgisi ile milli değerlerini özümsemiş, dünyayı tanıyan, özgür düşünen, sorgulayan, sosyal sorumluluk sahibi, spor ve güzel sanat aktiviteleriyle ilgili, genel kültür seviyesi yüksek, kendisini uluslararası platformda en az bir yabancı dille ifade edebilen erdemli bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz. Erdem Koleji, çocuk ve şefkat odaklı, tüm bireysel haklara saygılı, öz disiplini sevgiyle veren, akademik başarıyla duygusal zekâyı aynı ölçüde önemseyen bir eğitim kurumu olmakla beraber “Okul hayata hazırlık değil, hayatın kendisidir.” düşüncesinden hareketle ideal olgunluk düzeyine sahip, farklılıklara saygılı, üretici, paylaşımcı, hırs yerine gayretini ortaya koyan, mutlu ve iyi insanlar yetiştirmek için çalışır.

Okulumuzda EGS (Erdemli Gelişim Sistemi) adını verdiğimiz bütünsel eğitimi ve yapılandırmacı eğitim yaklaşımını temel alan özgün bir sistem uygulanmaktadır. Erdem Kolejinde eğitim, teorik bilginin öğrenciye aktarılmasını en aza indirgeyerek pratik bilgilerin yaparak yaşayarak uygulanması ile ilerler. Öğrenciler, öğrendikleri akademik bilgiyi çeşitli atölyelerde aktif rol alarak ve uygulayarak pekiştirme şansı elde ederler. Öğrencilerde merak uyandırılarak neyi değil, nasıl öğrenecekleri gösterilerek her çocuğa keşfetme ve deneyimleme fırsatı sunulur. Okulumuzun eğitim anlayışı, ezber gerektiren sıralama sınavlarının kaygı düzeyine getirilmediği, kişisel zamanın çalınmadığı, öğrenme sürecinin önem kazandığı bir eğitim sistemi üzerine kurulmuştur.

Farklı okul uygulamaları ile dikkat çeken okulumuzda orman masal günleri yapılmakta, bant tiyatrosu ile kişisel gelişime katkı sağlanmakta, robotik kodlama, bisikletli okul ve okulda kamp uygulamaları ile eğitim çeşitlendirilmektedir.

2018-2019 Eğitim Öğretim  yılında görevlendirilmek üzere Erdem Okulları ÇEKMEKÖY ERDEM KOLEJİNDE görevlendirilmek üzere “ANAOKULU ÖĞRETMENİ” alınacaktır.
            
            Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun

Pedagojik formasyonu olan

MEB öğretmen atama kriterlerine sahip

Alanında en az 2 yıl özel okul deneyimi bulunan

Öğretmenlik mesleğini seven

Okul uygulamalarını benimseyebilecek

Yeniliklere açık

Teknolojiyi yakından takip eden

Öğrenmeye ve gelişime açık

Dinamik

Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli

Öğrenci ve veli diyalogu iyi

Takım çalışmasına yatkın

Problem çözmeye odaklı

Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan

Mesai kavramına ayak uydurabilen

Giyim-kuşam, görünümüne dikkat eden

Sigara kullanmayan

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Ms Office programlarına hâkim

Anadolu yakasında ikamet eden
          


Benzer İş İlanları

İlan No : 18052185
İlan Kaynağı : Yenibiris.com
İlan Tarihi : 10.12.2018
Son Başvuru Tarihi : 10.03.2019
Şehir/İlçe: İstanbul Anadolu Yakası
Firma Adı: Firma Adı Gizli
.