Ön Muhasebe Elemanı - İzmir

Bordemir.Tic.Ltd.Şti.

İlan Detayı

             

İkna kabiliyeti yüksek yazılım sektöründen anlayan müşteri odaklı çalışacak ehliyetli giyimine özen gösteren bay ve bayan pazarlama uzmanı alınacaktır...

Grup şirketimiz bünyesinde, müşteri ilişkilerini geliştirmek ve yeni müşteriler kazanmak amacıyla yeni bir stratejik kadro oluşturuldu. Bu kadro da görevlendirilmek üzere; Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, Düzgün bir diksiyona ve konuşma yeteneğine sahip, Enerjik ve Prezentabl bir görünüme sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Tercihen satış konusunda eğitim almış, Müşteri taraması yaparak kendi görüşme randevusunu alabilecek derecede telefon iletişimine hakim, Saha da müşteri ziyareti gerçekleştirecek, Günlük raporlama yapabilecek ve Teklif/takip işlerini yürütebilecek seviyede office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyetli, Şehir içi ve şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, İzmir'de ikamet eden, Kendisini sorunların değil çözümlerin bir parçası olarak niteleyen, 30 yaşından gün almamış Bayan müşteri temsilcisi aranmaktadır. Aranan niteliklere sahip arkadaşları ön görüşmeye davet ediyoruz. Pozisyona müracaat etmek isteyen Bay adayların müracaatları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başakşehir- İkitelli civarında oturan,
Ön muhasebe elemanı arıyoruz. İrsaliye- fatura kesimi , telefonlara cevap verme, Ms Office ve muhasebe programı kullanabilen adayların başvurularını bekliyoruz.

Özel anaokuluna çocuk gelişimi mezunu öğretmen ve yardımcı öğretmenler alınacaktır.

çalışma saatleri 07.30-19.00 haftaiçi 5 gün

Tarabyadaki projemizde çalıştırılmak üzere gündüz tek vardiya sisteminde çalışacak güvenlik görevlisi Personel alınacaktır. Sarıyer veya tarabya civarında ikamet etmesi tercih sebebidir. Personele 1400 TL+agi+ssk+yemek verilecektir.

Eskişehir'de bulunan firmamıza +Üniversitelerin iç mimarlıkve mimarlıkbölümlerinde son sınıfta okuyan ya da mezun olmuş +AutoCAD ve diğer çizim programlarında 3 boyutlu çizim yapabilen, +3D max ve diğer görselleştirme programlarında hızlı va kaliteli render alabilen Çalışma arkadaşları arıyoruz. Not1: CVsine çalışmalarından örnekler ekleyen adayların başvuruları öncelikli olarak dikkate alınacaktır.

İş tanımı:

Tekofis Mobilya ürünlerinin ve/veya temsilcisi olduğu ürünlerin

*Ürün çizimi,

*Mevcut ürün çizimleriyle proje tefrişi,

*Ürün görselleştirme,

*Proje görselleştirme,

*Mevcut ve yeni görsellerle sunum dosyası hazırlanması ve sunumu vb. gerçekleştirmek, Çözüm odaklı düşünerek; müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda esnek yaklaşımlar sunabilmek, Bu pozisyonda çalışacak arkadaşın başlıca görevleri arasında yer alacaktır.

Bilgisayar - Bilişim Sektöründe Çalışacak;
Deneyimli Bayan Satış Temsilcileri Aranmaktır.

Uluslararası firmamızda çalışmak üzere;

Aradığımız Genel nitelikler:

-Satış Pazarlama alanında bir deneyime sahip,

-Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

-İngilizce dil bilgisine sahip (okuma,yazma,konuşma)

-Kendini rahatlıkla ifade edebilen, özgüven sahibi,

-Pozitif iletişim becerisine sahip olup takım çalışmasını özümlemiş,

-Organizasyon, iş takip yetenek ve deneyim sahibi,

-İstanbul’da ikamet eden ve özellikle Anadolu yakası yerleşime sahip, çalışma arkadaşı aramaktayız.

Turpa gayrimenkul danışmanlığına ;
Kendi işiniz gibi çalışma ortamında
Gayrimenkul sektöründe;
Bay bayan arkadaşlar arıyoruz25-40 yaşarası .
ÖN MUHASEBE İÇİN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR TECRÜBELİ.CV NİZİ info@demiraymetalisleri.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır.


ön muhasebeye


Benzer İş İlanları

İlan No : 11355096
İlan Kaynağı : Isbulurum
İlan Tarihi : 09.03.2017
Son Başvuru Tarihi : 09.04.2017
Şehir/İlçe: İzmir

Buna Bakan Bunlara da Baktı

.