Yatılı 4 Yaş Çocuk Bakıcısı-Ev Yardımcısı

Bakıcı Arayan Yaprak H. İstanbul(Anadolu)

İlan Detayı

            

İstanbul / Tuzla da bulunan evimizde 4 yaşını doldurmuş oğlumuzun her türlü bakımını üstlenmek üzere ve çocuktan arda kalacak zamanlarda ağır olmayan ev işlerini yapacak, disiplinli, eğitimli, vicdanlı ve sorumluluk sahibi Yatılı Yardımcı aramaktayız.

Evimiz Tuzla ile Pendik arasında bir bölgede 3+1 bir apartman dairesi - sitedir,            

 • Oğlumuz oldukça sevimli ancak bir o kadar da hareketli, afacan ve söylemekten gurur duymasam da şımarık bir çocuk. Kısacası idare etmesi çok kolay bir çocuk olmadığını baştan belirtmek istiyorum.
 • Dolayısıyla ilanımıza başvuracak kişilerin işinin, bütün gün çocuğun yanında durmaktan daha zor bir iş olduğunu önceden bilmesini isterim.
 • Yüksek sorumluluk sahibi, vicdanlı ve dikkatli bir kişi olmasını beklemekteyiz.
 • Çocuğun evde olduğu saatlerdeki öncelikli beklentimiz çocukla ilgilenilmesi ancak geri kalan zamanlarda da, yer süpürme, yemek yapma,toz alma, ütü gibi basit ev işlerinde de yardımcı olmasını istemekteyiz.
 • Evi kendi evi, çocuğu kendi çocuğu gibi benimseyebilecek biri olursa, bu iş tanımımızın sorun olacağını sanmıyorum.
 • Katı değil ama disiplinli, mutlaka EĞİTİMLİ ya da kendini eğitmiş bir kişi olması şart. Zira beklentimiz, çocuğun bakımını sağlaması yanında, disiplinini sağlaması, çocukla yaratıcı oyunlar oynayabilmesi ve kısacası sadece vakit geçirmesi değil, kaliteli vakit geçirmesi ve gelişimine büyük ölçüde katkı sağlaması.
 • İkinci en önemli husus da, bizimle uzun vadede çalışabilecek ve MUTLAKA T.C. vatandaşı bir yardımcı aramaktayız. Düzgün Türkçe konuşuyor olması bizim için mühim.Benzer İş İlanları

İlan No : 6393209
İlan Kaynağı : BakıcıBurada
İlan Tarihi : 29.09.2015
Son Başvuru Tarihi : 28.11.2015
Şehir/İlçe: Tüm İller, Adana, Adıyaman, Afyon, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel, İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa), İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Tüm İller, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Yurtdışı, Zonguldak
Devamını Göster

Buna Bakan Bunlara da Baktı

.