1,5 Yaş Oyun Ablası - İstanbul(Avrupa)

Bakıcı Arayan Mehlika . Başakşehir

İlan Detayı

            

Sevgili ablalarım; ben yasin selim. Henüz 1.5 yaşındayım.


Hafta içi 3-4 farklı günde günlük 3-4 saat (toplam 12-14 saat) , Başakşehir Kayaşehir'deki evimde, benimle oyun oynayan beni gerçekten sevecek ablalar arıyorum.


Sevgi, şefkat, eğitim ve öğretim dolu oyunlar oynayıp, altımı -kirletirsem- değiştirmeniz, 1 kere de annemin size verdiği yemeği yedirmeniz yeterli. önemli olan şu ana kadar hiç ayrılmadığım annemin yokluğunu hissettirmemeniz ve benimle beraberken yüreğinizle benimle beraber olmanız.. yoksa bunu hisseder ve sürekli mızırdarım ve mutsuz olurum.

Hangi günler olacağını ders programınıza göre düzenleyebiliriz.

            
 •  1.5 yaş ve üstü erkek çocuğu ile tek başına uzun süreler vakit geçirmiş olmak
 •  Disiplinli, vaktini iyi kullanmak
 •  Farklı oyunlar bilmek ve bakım hakkında bilgisi olmak, bilmese de araştırmalar; farklı etkinlik ve oyunlarla kendini yenileyebilmek
 •  Gerçekten çocukları sevmek, bu bağlam hoşgörülü ve sabırlı olmak.


Bir öğrenci için; 1.5 yaş erkek çocuğu ile sıkılmadan oynayabilmek vakit geçirmek hiç de kolay bir iş değildir. bu bağlamda lütfen tecrübesi olanlar ve işini gerçekten sevenler bana ulaşsın lütfen. Farklı şekilde de harçlıklarınızı çıkartacak işler bulunabilir, hatta yardımcı da olabilirim.


Özetle ; çocuklara gönül vermiş ablalarla çalışmak istiyoruz, zira her şekilde emin olmaya çalışacağım ve denetleyeceğimden emin olabilirsiniz :)Benzer İş İlanları

İlan No : 6393274
İlan Kaynağı : BakıcıBurada
İlan Tarihi : 16.09.2015
Son Başvuru Tarihi : 15.11.2015
Şehir/İlçe: İstanbul(Avrupa)

Buna Bakan Bunlara da Baktı

.