Yardım Sayfası


 • Aday (iş arayan) olarak iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilirim?

  Aday olarak ana sayfada yer alan “Üye Ol” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz form üzerinden gerekli bilgileri doldurup Tumislerburada.com’ a üye olabilirsiniz. Ayrıca Facebook ya da Google+ hesaplarınızla da Tumislerburada.com’ a üye olabilir iş ilanlarına başvuru yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Üye olmadan iş ilanlarına başvuru yapabilir miyim?

  Tumislerburada.com’ da hem Tumislerburada.com’ a üye olan firmaların yayınladığı ilanlara, hem de Türkiye’ de yer alan farklı sitelerde yayınlanmış iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Aday olarak Tumislerburada.com ilanlarına başvurmak istediğinizde; ilan detay sayfalarında yer alan “Hemen Başvur” butonlarına tıklayarak başvurabilirsiniz. Başvurunuzu tamamlamak için; “Kariyer.net Hesabınla Başvur” veya “Hızlı Başvur” seçeneklerinden birini seçmeniz gerekir. “Kariyer.net Hesabınla Başvur” seçeneğine tıklarsanız; Kariyer.net’ te kayıtlı olan kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kayıtlı özgeçmişlerinizden biri ile firmalara başvurunuzu iletebilirsiniz. “Hızlı Başvur” seçeneğine tıklarsanız; açılan form üzerindeki alanları kendi bilgileriniz ile doldurarak firmalara başvurularınızı iletebilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

  Tumislerburada.com’ a üye olmadan iş ilanlarını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde daha kolay başvuru yapabilir ve başvurularınızı Profilim sayfanızdan takip edebilirsiniz.

 • Kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

  Aday iseniz; “Üye girişi” sayfasından Şifremi Unuttum linkine tıklayarak e-posta bilginiz ile şifrenize ulaşabilirsiniz. Firma olarak ise “Firma girişi” sayfasından Şifremi unuttum linkine tıklayarak e-posta bilginiz ile şifrenize ulaşabilirsiniz

 • İş Habercim nedir?

  İş ilanlarını şehir ya da pozisyon kırılımlı olarak listeleyebilirsiniz. İş aramak şehri, çalışmak istediğiniz pozisyonu ya da firma adını arama kutusuna yazarak “Hemen İş Ara” butonuna tıklayabilir ve aradığınız kriterlere uygun iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

 • Firma olarak nasıl üye olurum?

  “İş Habercim” daha önce yaptığınız iş aramalarına kolayca ulaşmanızı sağlayan bir özelliktir. Arama kriterlerinizi “İş Habercisi” olarak kaydettiğiniz takdirde size bu kriterlerde yeni iş ilanları e-posta yolu ile gönderilir. Ayrıca üye olarak Profilim sayfasından “İş Habercim” olarak kayıtlı aramalarına ulaşabilir, yeni aramalarını bu özellik için kaydedebilirsiniz.

 • Firma olarak üye olan veya ilan vermek ücretli mi?

  Eleman arıyorsanız ana sayfada yer alan “Üye Firma Ol” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz form üzerinden hem ücretsiz olarak üyelik oluşturabilir hem de ilk ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

 • Firma olarak ilk iş ilanını nasıl yayınlayabilirim?

  Tumislerburada.com’ a üye olmak ve iş ilanı vermek tamamen ücretsizdir. Dilediğiniz kadar iş ilanını her hangi bir ücret ödemeden yayınlayabilirsiniz

 • Daha önce firma olarak üye olduysam veya iş ilanı verdiysem; yeni bir iş ilanını nasıl yayınlayabilirim?

  Tumislerburada.com’ da ilk kez iş ilanı yayınlayacaksanız; “Üye Firma Ol” veya “Ücretsiz İlan Ver” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz form üzerinden hem firma olarak ücretsiz üyelik oluşturabilir hem de ilk iş ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

 • İlanımın onaya düşmesi ne demektir?

  Ana sayfada yer alan “Firma Giriş” butonuna tıklayarak daha önce oluşturmuş olduğunuz üyelik bilgileriniz ile giriş yapabilir ve “Yeni İlan Yayınla” sayfasında ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

 • Tumislerburada.com üzerinden açtığım her ilan yayınlanır mı?

  Tumislerburada.com üzerinden yayınlanan ilanlar için belirli bir yayın kontrolü bulunmaktadır. Bu sebeple bazı ilanlarınız içerik açısından incelenmek üzere onaya düşebilir. Onaya düşen ilanlarınız içerik açısından uygun olması halinde 2 gün içerisinde onaylanır ve yayına alınarak tarafınıza bilgi verilir. İlanlarınızın içerik açısından uygun olmaması halinde ise ilanlarınız onaylanmaz ve tarafınıza bilgi verilir.

.